دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
توییتر روی نسخه جدید و بهبودیافته‌ای از سرویس اتاق‌های گفتگوی صوتی خود یعنی Spaces کار می‌کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
توییتر در حال کار روی نسخه جدید و بهبودیافته‌ای از سرویس اتاق‌های گفتگوی صوتی خود یعنی Spaces است و قصد دارد تغییرات و ویژگی‌های کاربردی را به آن اضافه کند.
وب‌سایت TechCrunch در گزارش جدید خود به برنامه‌های توییتر برای نسخه جدید Spaces اشاره کرده و همچنین شبکه اجتماعی محبوب در پاسخ خود آن را تایید کرده است.
طبق این گزارش، توییتر قصد دارد ظاهر و تجربه Spaces خود را به‌طور کلی بازسازی کند و به عنوان مثال، نوعی دسته‌بندی‌های موضوعی خاص مانند «موسیقی» یا «ورزش» را به اتاق‌های صوتی آن اضافه کند. همچنین هرکدام از این دسته‌بندی‌ها با کارت‌های رنگارنگ و جذابی نمایش داده می‌شوند.
ویژگی دیگری به نام «خلاصه روزانه شما» (Your daily digest) نیز وجود دارد که شامل مجموعه‌ای از برنامه‌ها می‌شود که می‌توان آن‌ها را به‌راحتی پخش کرد. نکته قابل‌توجه دیگر اینکه، در این صفحه به کاربران نمایش داده می‌شود که چه کاربرانی در حال گوشی دادن به برنامه‌های صوتی هستند.
توییتر اعلام کرد که تغییرات و رابط جدید Spaces پس از نهایی شدن کانسپت‌های آن معرفی خواهد شد، اما درباره زمان دقیق آن هنوز چیزی مشخص نشده است.
علاوه بر این، توییتر تاکید کرد که تصاویر موجود در این گزارش قدیمی و به‌نوعی نادرست هستند و تنها «نسخه اولیه» تجربه جدید Spaces را نشان می‌دهند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که نسخه جدید قابلیت توییتر با ظاهر و طراحی کاملا متفاوتی معرفی شود. نکته جالب اینکه TechCrunch درخواست این شبکه اجتماعی مبنی بر حذف کردن عکس‌ها را نپذیرفته است!
در آخر باید اشاره کرد که «الساندرو پالوزی»، مهندس معکوس شناخته شده توییتر نیز در خرداد ماه به همین موضوع اشاره کرده بود. او در توییت خود با انتشار تصاویر بالا که تفاوت‌های کوچکی با عکس‌های TechCrunch دارند، ادعا کرد که تو‌ییتر در حال کار روی ویژگی «ایستگاه‌ها» (Stations) برای Spaces است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster