سامسونگ اعلام کرده است که مراسم افتتاحیه المپیک 2024 را با استفاده از صدها گلکسی S24 اولترا پخش زنده خواهد کرد. این اولین‌بار است که افتتاحیه المپیک در خارج از ورزشگاه انجام می‌شود، و سامسونگ هم برای آن برنامه ویژه‌ای تدارک دیده است.

به گزارش سایت خبری سامسونگ، برای اولین‌بار در تاریخ، کمیته بین‌المللی المپیک میزبان مراسم افتتاحیه بازی‌ها در خارج از یک استادیوم خواهد بود. همه ورزشکاران هر کشور در قایق‌های تعیین‌شده، در رودخانه سن (Seine River) حضور خواهند داشت. سامسونگ نیز بیش از 200 گوشی گلکسی S24 اولترا را روی این قایق‌ها نصب خواهد کرد تا استریم HDR حرکت ورزشکاران المپیک را در سراسر جهان پخش کند.

این رویداد با کمک «اولین شبکه مستقل 5G» فرانسه پخش زنده خواهد شد. Orange، شبکه پخش‌کننده رسمی بازی‌ها، 12 ایستگاه 5G را در امتداد رودخانه سن راه‌اندازی خواهد کرد تا این شبکه را ایجاد کند. سامسونگ می‌گوید که مسابقات قایقرانی مارسی را هم با استفاده از همان شبکه 5G و نصب گوشی‌های گلکسی S24 اولترا روی هر قایق، پخش خواهد کرد.

گلکسی S24 اولترا

استفاده از گلکسی S24 اولترا برای پوشش افتتاحیه المپیک تابستانی پاریس

جالب است بدانید که سامسونگ از گلکسی زد فولد 6 برای این مناسبت خاص استفاده نخواهد کرد. گلکسی زد فولد 6 احتمالاً در تاریخ 10 ژوئیه (20 تیر 1403)، 16 روز قبل از مراسم افتتاحیه، به‌طور رسمی معرفی خواهد شد.

بااین‌حال چنین موضوعی جای تعجب ندارد، زیرا گوشی‌های تاشو به اندازه گوشی‌های پرچمدار مقاوم نیستند. علاوه‌براین، گلکسی زد فولد 6 احتمالاً هیچ ارتقای دوربینی به همراه نخواهد داشت. گلکسی S24 اولترا حداقل تا سال آینده لقب بهترین گوشی هوشمند سامسونگ برای گرفتن عکس و فیلم را حفظ خواهد کرد.

رویداد Unpacked که در آن سامسونگ گلکسی زد فولد 6، گلکسی زد فلیپ 6، گلکسی واچ 7، گلکسی بادز جدید و گلکسی رینگ خود را معرفی خواهد کرد، به احتمال زیاد در پاریس برگزار می‌شود، یعنی همان‌جایی که مسابقات المپیک برپا خواهد شد.

انتظار می‌رود که Galaxy Ring بیشترین توجه را در رویداد مورد انتظار Galaxy Unpacked به خود جلب کند. سامسونگ احتمالاً پس از شروع بازی‌های المپیک، این گجت پوشیدنی را به‌همراه سایر محصولات جدید در سراسر فرانسه به شدت تبلیغ خواهد کرد.

source

توسط digitalwebmaster