پیام‌رسان وایبر به قابلیت خلاصه‌سازی پیام‌های خوانده‌نشده با کمک هوش مصنوعی مجهز شده است. همین ویژگی، مزیتی رقابتی برای این پیام‌رسان ایجاد می‌کند تا بتواند از تلگرام و واتس‌اپ پیشی بگیرد.

وایبر ویژگی جدید خلاصه‌کردن چت‌ها و پیام‌های خوانده‌نشده را معرفی کرده است. کاربران می‌توانند با کمک این قابلیت مبتنی بر هوش مصنوعی، خلاصه‌های کوتاهی از پیام‌ها و چت‌های خوانده‌نشده در گروه‌های وایبر را در اختیار داشته باشند. تصور کنید کاربر با صد‌ها پیام خواند‌ه‌نشده در گروه‌ها مواجه است و هوش مصنوعی کمک می‌کند تا بتوانید خلاصه کوتاهی از پیام‌ها در اختیار داشته باشید. حالا وایبر به این ویژگی کاربردی مجهز شده است که می‌تواند مزیت رقابتی محسوب شود.

قابلیت خلاصه سازی پیام‌های خوانده‌نشده مزیت رقابتی پیام‌رسان وایبر است   

ویژگی جدید وایبر که خلاصه‌سازی چت‌های خوانده‌نشده با کمک هوش مصنوعی است، می‌تواند برای کاربران کاربردی باشد. استفاده از این قابلیت کار پیچیده‌ای نیست. وقتی کاربر وارد پیام‌رسان می‌شود و با انبوهی از پیام‌های خوانده‌نشده مواجه است، وایبر به وی پیشنهاد می‌دهد تا بتواند خلاصه پیام‌ها را رؤیت کند.

پیام‌رسان وایبر ادعا می‌کند که این خلاصه‌ها تنها برای کاربر قابل رؤیت است و هوش مصنوعی نسخه تهیه‌شده از خلاصه چت‌ها را تنها در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همچنین وایبر تأیید کرده است که با هدف حفظ حریم خصوصی کاربران، هیچ نسخه‌ای از چت‌های خلاصه‌سازی‌شده در سرورها ذخیره نخواهند شد. کاربران می‌توانند به‌صورت امن از این قابلیت استفاده کنند.

قابلیت خلاصه‌سازی چت‌ها با کمک هوش مصنوعی در وایبر درحال‌حاضر برای کاربران گوشی‌های آیفون و اندروید در ایالات‌متحده، فیلیپین، اوکراین، ژاپن، بلغارستان و لهستان منتشر شده است. این قابلیت از بیش از 50‌ زبان پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود به‌زودی کشورهای بیشتری به این فهرست اضافه شوند.

source

توسط digitalwebmaster