پلتفرم استریم جدید وارنر براس. دیسکاوری، موسوم به مکس، در تاریخ 27 فوریه در آمریکای لاتین راه‌اندازی خواهد شد. فرناندو مدین، رئیس و مدیر اجرایی این شرکت در آمریکای لاتین و بخش اسپانیایی زبان آمریکا، در مصاحبه‌ای اختصاصی با ورایتی، به تشریح استراتژی رشد و برنامه‌های محتوایی برای این منطقه پرداخت. او تأکید کرد که علاوه بر ارائه محتوای بین‌المللی، تمرکز ویژه‌ای بر تولید محتوای محلی داشته‌اند تا با فرهنگ و علایق مخاطبان منطقه همخوانی داشته باشد. مکس قصد دارد با عرضه‌ی 37,000 ساعت محتوا شامل سریال‌ها، فیلم‌ها، مستندها، برنامه‌های واقعیتی، ورزش‌های زنده و محتوای کودکان، پاسخگوی نیازهای گوناگون مخاطبان باشد.

در میان برنامه‌های برجسته‌ی مکس، می‌توان به سریالی تولیدی تحت نظارت سلما هایک بر اساس رمان مثل آب برای شکلات و اسپین‌آف فیلم شهر خدا اشاره کرد که قرار است توجه بسیاری را به خود جلب کنند. علاوه بر این، محتوای محلی نظیر بیوگرافی روبرتو گومز بولانیوس و برنامه‌های کودکان مانند فرانکلدا و کتاب ارواح نیز در دسترس خواهد بود. مدین همچنین از گسترش ارائه مسابقات ورزشی زنده خبر داد، که شامل لیگ قهرمانان اروپا و مسابقات کشتی لوچا لیبره در مکزیک، کلمبیا و آرژانتین خواهد بود.

مکس سه برنامه اشتراکی مختلف را ارائه می‌دهد که شامل گزینه‌های پرداخت ماهانه و سالانه با تخفیف است. با وجود چالش‌هایی نظیر دسترسی محدود به بانک و نفوذ پایین کارت‌های اعتباری، همچنین رواج قاچاق محتوا، مدین ابراز امیدواری کرده که با همکاری نزدیک با توزیع‌کنندگان محلی و ارائه راهکارهای پرداخت آسان، مکس بتواند جایگاه مستحکمی در بازار آمریکای لاتین پیدا کند.

منتخب کاربران

source
تحصیل در ترکیه

توسط