کلاس یوس

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

ابر آسیاتک یکی از ارائه‌دهندگان برتر خدمات رایانش ابری است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و شبکه‌های ایمن اقدام به ارائه محصولات ابری با بهترین کیفیت و قیمت می‌کند. یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت سرور ابری می‌باشد که به دلیل آپتایم و قابلیت انعطاف پذیری بالایی که دارد توجه کاربران را به خود جلب نموده است. از دیگر دلایلی وبمستران و دیگر کسب و کارها به سرورهای ابری آسیاتک مهاجرت می‌کنند قیمت‌های شفاف این ارائه دهنده است. شیوه پرداخت سرورهای ابری ابر آسیاتک به صورت پرداخت به میزان مصرف است تا کاربران بتوانند با توجه به میزان مصرف خود اقدام به پرداخت هزینه کنند و در کاهش هزینه‌های خود نقش چشمگیری داشته باشند. با این حال ابر اسیاتک همواره با اجرای کمپین‌های مختلف، سعی در کمتر شدن هزینه‌های زیرساختی و تمرکز بر پیشرفت و گسترش کسب و کارها می‌باشد. از این رو در بهمن ماه نیز از کمپین کلود باکس خود رونمایی کرده است.

کلود باکس چیست؟

کلود باکس بسته‌های ترافیکی دانلود زمان دار است که کاربران میتوانند برای هر سرورهای ابری خود تا پایان بهمن ماه خریداری کنند. کلود باکس ابر آسیاتک به منظور کاهش هزینه‌های ترافیکی در بسته‌های معمولی، پرو و پرو پلاس طراحی شده است تا کاربرانی که در بازه زمانی مشخص، هزینه زیادی را صرف مصرف ترافیکی خود می‌کنند بتوانند کلود باکس را برای سرورهای ابری خود فعال سازی کنند. مدت زمان استفاده از کلود باکس‌ها از زمان خرید به مدت 7 روز است ولی پس از اتمام 7 روز کاربران می‌توانند مجدد اقدام به فعال سازی آن نمایند.

بسته‌های کلود باکس ابر آسیاتک به شرح زیر است :

کاربران باید در نظر داشته باشند که مدت زمان استفاده از بسته‌های ترافیکی کلود باکس فقط 7 روز می‌باشد و پس از آن حجم باقیمانده سوزانده می‌شود. اما پس از آن تا پایان بهمن ماه هیچ محدودیتی در خرید بسته‌های کلود باکس وجود ندارد و مجدد می توانند اقدام به فعال سازی آن نمایند اما امکان رزرو آن وجود ندارد ولی پس از اتمام حجم می توانید مجدد اقدام به خرید کنید.

خدمات جامع ابری ابر آسیاتک

مفهوم ابر آسیاتک با گسترش استفاده از فناوری ابری، نیاز به خدمات جامع و گسترده در این حوزه را به وجود آورده است. خدمات جامع ابری ابر آسیاتک به منظور فراهم کردن محیط‌های محاسبات ابری که توانمندی‌هایی چندلایه و شامل زیرساخت‌های محاسباتی، ذخیره‌سازی، شبکه، امنیت، و خدمات مدیریتی را دربرگیرد، تعریف می‌شوند. از جمله خدمات ابری ابر آسیاتک می توان به IaaS، CDN، Object storage و DNS اشاره کرد. کاربران در پلتفرم ابری آسیاتک می‌توانند با توجه به نیاز خود اقدام به خرید سرور ویندوزی یا لینوکسی کنند و در ادامه اقدام به انتخاب منابع مورد نیاز خود نمایند و از خدمات ابری (IaaS) استفاده نمایند. خرید سرور مجازی به کاربران اجازه می‌دهند تا برنامه‌ها و خدمات خود را بدون نیاز به سخت‌افزارهای فیزیکی مستقر کرده و منابع محاسباتی را به صورت انعطاف‌پذیر افزایش یا کاهش دهند. ابر آسیاتک در جهت بهره مندی کاربران از دمو خدمات ابری و تست محصول اقدام به ارائه سرور ابری رایگان با مشخصات 4 هسته پردازنده، 8 گیگ حافظه و 120 گیگ دیسک به تمامی مشترکین نموده است. از سوی دیگر، سیستم دامنه نام (DNS) به کاربران امکان ارتباط با منابع ابری را فراهم می‌کنند. در این میان، آبجکت استوریج (Object Storage) نیز یک ابزار اساسی است که امکان ذخیره‌سازی و مدیریت بزرگ‌ترین حجم داده‌ها و اطلاعات را با قابلیت‌های امنیتی و بازده بالا ارائه می‌دهد. از دیگر محصولات ابر آسیاتک می توان به CDN رایگان اشاره کرد کرد. کاربران با ایجاد حساب در چند دقیقه می‌توانید محتوای خود را با سرعت فوق‌العاده به مشتریان خود در ایران و جهان تحویل دهید. این ترکیب از خدمات جامع ابری در ابر آسیاتک، امکان اجرای عملیات متنوع از محیط‌های رایانش ابری تا ذخیره‌سازی داده‌ها را با کارایی بالا و امنیت فراگیر فراهم می‌کند.

source

توسط digitalwebmaster