کلاس یوس

ال‌جی از مانیتور جدیدی در بازار کره جنوبی رونمایی کرده که MyView نام دارد و در دو مدل وارد بازار می‌شود. این مانیتورها برای کاربردهای مختلفی طراحی شده‌اند و می‌توان از آ‌ن‌ها به‌عنوان تلویزیون هم استفاده کرد.

مشخصات مانیتور ال‌جی MyView

مانیتور جدید ال‌جی به نمایشگر 32 اینچی IPS با رزولوشن 4K مجهز شده است که 95 درصد گاموت رنگی Digital Cinema Institute و 95 درصد گاموت رنگی DCI-P3 را پوشش می‌دهد. حداکثر روشنایی پنل این مانیتور به 350 نیت می‌رسد و از انویدیا G-Sync و AMD FreeSync پشتیبانی می‌کند.

یکی از نسخه‌های این مانیتور با شماره مدل 32SR70U از طراحی آل این وان بهره می‌برد و می‌توان از آن به‌عنوان تلویزیون استفاده کرد. نسخه دیگر با شماره مدل 32SR83U حاشیه‌های باریک‌تری دارد و از قابلیت تنظیم ارتفاع بهره می‌برد.

نسخه 32SR70U

ال‌جی در محصول جدید خود از سیستم‌عامل webOS استفاده کرده است که اجازه می‌دهد بدون نیاز به کامپیوتر،‌ از آن استفاده کنید. بنابراین می‌توانید به کانال‌های ال‌جی، سرویس‌های OTT و موارد دیگری دسترسی داشته باشید.

این مانیتور جدید در هر دو نسخه به Cloud PC متصل می‌شود تا قادر به استفاده از مایکروسافت آفیس باشید. این محصول از ایرپلی 2 و Miracast برای سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید پشتیبانی می‌کند و همچنین با اپلیکیشن ThinQ می‌توان لوازم خانگی هوشمند را کنترل کرد.

قیمت مدل 32SR70U برابر 538 دلار و مدل 32SR83U برابر 577 دلار است.

source

توسط digitalwebmaster