تیم بحران زده منچستریونایتد، در اولین بازی بعد از تعطیلات فیفادی برای بازی‌های ملی در گودیسون پارک میهمان اورتون بود. این تیم برای برداشته شدن فشارها نیاز به پیروزی خارج از خانه مقابل اورتون داشت که به تازگی با کسر ۱۰ امتیاز جریمه مواجه شده و حال و روز خوبی ندارد. گارناچو در دقیقه سوم بازی با یک سوپرگل با ضربه قیچی برگردان که کاندیدای یکی از بهترین گل‌های فصل خواهد بود، موفق شد استرس را از روی تیمش بردارد و در نهایت یونایتد این بازی را با نتیجه ۳-۰ پیروز شد. اما گارناچو بعد از بازی اعتراف کرد که حتی متوجه گلی که زد نشده بود.

گارناچو در جواب به این سؤال که «متوجه شدی که ضربه‌ات به گل تبدیل شد؟» بیان کرد: «راستش نه، باورم نمی‌شد. فقط ضربه را زدم و از صدای تماشاگران فهمیدم که گل شد و بازیکنانی که به سمتم آمدند و گفتم خدای من. خودم هم باورم نمی‌شد. بعد گل خودم را دیدم و فهمیدم چه اتفاقی افتاده. حس جالبی بود. برای من یکی از بهترین گل‌های زندگی‌ام بود و از آن خیلی خوشحالم.

مهاجم آرژآنتینی درباره شانس کسب جایزه بهترین گل فصل هم گفت: «احتمالا بهترین گل فصل می‌شود. البته تازه هنوز در ماه نوامبر هستیم ولی با این حال یکی از بهترین‌ها بود.»

بیشتر بخوانید: ویدیو| قیچی برگردان بازیکن منچستریونایتد به سبک وین رونی؛ پوشکاش را به نام این گل بزنید!

ستاره منچستریونایتد پس از قیچی برگردان استثنایی؛ اصلا نفهمیدم بهترین گل فصل را زدم!

source

توسط