فایل مربوط به اپلیکیشن حلقه هوشمند سامسونگ با نام Galaxy Wearable نشان می‌دهد این گجت پوشیدنی به زودی توسط سامسونگ رونمایی خواهد شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، خبرهای مربوط به حلقه هوشمند سامسونگ در فوریه امسال منتشر شده بود. هنوز جزئیات دقیق در مورد حلقه‌های هوشمند گلکسی سامسونگ منتشر نشده است […]
فایل مربوط به اپلیکیشن حلقه هوشمند سامسونگ با نام Galaxy Wearable نشان می‌دهد این گجت پوشیدنی به زودی توسط سامسونگ رونمایی خواهد شد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، خبرهای مربوط به حلقه هوشمند سامسونگ در فوریه امسال منتشر شده بود. هنوز جزئیات دقیق در مورد حلقه‌های هوشمند گلکسی سامسونگ منتشر نشده است اما اطلاعات اخیر نشان می‌دهد احتمالاً تاریخ عرضه این محصول نزدیک است.
یک کاربر در انجمن آنلاین کره‌ای‌ها گزارشی را در مورد آیکون‌های حلقه مانند در اپلیکیشن Galaxy Wearable شناسایی و منتشر کرد. در این تصاویر طراحی مربوط به حلقه هوشمند چندان واضح و مشخص نیست اما می‌توان تا حدودی برخی طراحی‌های آن را مشاهده کرد. کالبد شکافی فایل مربوط به این برنامه نیز محصول جدید سامسونگ با نام گلکسی رینگ را نشان می‌دهد. نام مربوط به این فایل همان نام تجاری ثبت شده توسط سامسونگ در اوایل سال جاری است. همچنین علامت تجاری مربوط به دستگاهی با نام دستگاه هوشمند برای اندازه‌گیری شاخص‌های سلامت و یا خواب با طراحی حلقه ثبت شده است. همچنین بررسی این کدها ویژگی‌هایی را نشان می‌دهد که احتمالاً در آینده قرار است به برنامه یا سرویس خاص دیگری نیز اضافه شود.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
پیشنهاد ویژه
لیست ارزهای دیجیتال
پیشنهاد ویژه
سرور HP
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster