عینک‌های هوشمند متا به زودی از راه خواهند رسید. مربوط به انتشار این عینک هوشمند جدید به تازگی در دیتابیس FCC مشاهده شده است. به گزارش سرویس اخبار و فناوری و تکنولوژی تکنا، در ساخت عینک‌های هوشمند جدید خود با ری‌بن همکاری داشته است. پیش از این نیز متا برای معرفی نسل اول عینک‌های ریبن […]
عینک‌های هوشمند متا به زودی از راه خواهند رسید. مربوط به انتشار این عینک هوشمند جدید به تازگی در دیتابیس FCC مشاهده شده است.
به گزارش سرویس اخبار و فناوری و تکنولوژی تکنا، در ساخت عینک‌های هوشمند جدید خود با ری‌بن همکاری داشته است. پیش از این نیز متا برای معرفی نسل اول عینک‌های ریبن استوریز آن را با برند Luxottica برای انتشار لیست کرده بود. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد احتمالاً عینک‌های هوشمند جدید Luxottica همان نسل دوم عینک‌های هوشمند متا هستند.
نسل اول عینک‌های هوشمند این شرکت به ویژگی‌هایی از جمله ثبت عکس و ویدیو از طریق دوربین‌های اطراف عینک مجهز بودند. سپس محتواهای به دست آمده امکان مشاهده از طریق یک اپ را داشته‌اند. علاوه بر آن میکروفون و اسپیکر نیز برای ضبط و پخش ویدیو به این عینک‌ها اضافه شده بود.
گزارش های منتشر شده نشان می‌دهد نسل اول عینک‌های هوشمند متا چندان برای کاربران جالب توجه نبوده و تنها کمتر از ۱۰ درصد افراد آن را خریداری و استفاده کرده‌اند. با این حال گفته می‌شود این شرکت قصد دارد نسل دوم این عینک‌ها را روانه بازار کند.
نسل جدید عینک‌های هوشمند به کاربران اجازه مشاهده استریم زنده روی فیسبوک و اینستاگرام را خواهد داد. امکان شنیدن کامنت‌های افراد نیز در این استریم‌ها وجود دارد. از طرفی استریمرها می‌توانند از طریق صدا و هدفون‌ها ارتباط مستقیم با مخاطبین داشته باشند. به نظر می‌رسد عینک‌های جدید از نظر شارژدهی باتری نیز در رتبه بالاتری قرار دارند.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
پیشنهاد ویژه
لیست ارزهای دیجیتال
پیشنهاد ویژه
سرور HP
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster