آیفون ۱۵ چند پیش توسط اپل معرفی شد و حالا قرار است این گوشی به زودی وارد بازاری شود که سامسونگ و گوگل نیز امسال پرچمدارانی را در آن عرضه کرده‌اند. شاید مهم‌ترین ویژگی این دستگاه، پشتیبانی آن از درگاه USB-C به جای لایتنینگ باشد که اتحادیه‌ی اروپا استفاده از آن در گوشی‌های نسل جدید را برای شرکت‌های بزرگ، از جمله اپل، ضروری کرده بود. با این وجود، پرچمدار جدید اپل دارای ویژگی‌های دیگری نیز هست که می‌توان از آن‌ها برای مقایسه‌ی این گوشی با پرچمداران دیگری مانند گلکسی S23 سامسونگ و پیکسل ۷ گوگل استفاده کرد.
بسیاری از ویژگی‌های جدید آیفون ۱۵ در واقع سال گذشته در نسخه‌ی پروی آیفون ۱۴ معرفی شده بودند که از میان آنها می‌توان به تراشه‌ی A16 بایونیک، حفره‌ی داینامیک آیلند، نمایشگر روشن‌تر و دوربین بهتر اشاره کرد. این گوشی در حالی از دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد که اپل در آیفون ۱۴ از دوربین ۱۲ مگاپیکسلی استفاده کرده بود. دوربین اصلی آیفون ۱۵ همچنین توانایی ثبت تصاویر تله‌فوتو را نیز دارد.
بدون شک گلکسی S23 و پیکسل ۷ به عنوان رقیبان اصلی آیفون ۱۵ در نظر گرفته خواهند شد، به خصوص که بسیاری از ویژگی‌های این دو گوشی با پرچمدار جدید آیفون قابل مقایسه است. مهم‌ترین تفاوت این سه محصول در پردازنده، دوربین و قیمت آنهاست. گلکسی S23 سامسونگ دارای سه دوربین پشتی از جمله‌ی دوربین تله‌فوتو بوده و قیمت آن ۸۰۰ دلار است. در طرف دیگر، ترکیب دوربین‌های پشتی آیفون ۱۵ و پیکسل ۷ شامل دو دوربین می‌شود. این دو گوشی همچنین به ترتیب با قیمت ۵۹۹ دلار و ۷۹۹ دلار به بازار عرضه شده‌اند. از این رو می‌توان گفت که پیکسل ۷ از نظر قیمت نسبت به سایر رقبا برتری دارد.
در بخش زیر، جدولی از مشخصات کامل آیفون ۱۵، گلکسی S23 و پیکسل ۷ آورده شده که با بررسی آن می‌توانید هر سه گوشی را در بخش‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید.
نظر شما در مورد گوشی‌های آیفون ۱۵، گلکسی S23 و پیکسل ۷ چیست؟ به‌نظر شما کدام یک از این سه گوشی، ارزش خرید بالاتری دارد؟
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster