مرسدس بنز ظاهرا در حال ایجاد تغییرات اساسی در انتظارات ما از یک خودروی الکتریکی است. این شرکت با معرفی خودروی مفهومی CLA این موضوع را نشان داده است. این خودرو در واقع یک خودروی الکتریکی «all-in-one» است.
خودروی مفهومی CLA قابلیت‌های رده‌بالای خودروی Vision EQXX را به عاریت گرفته است و دارای عملکرد بهبود یافته‌ با قیمت اقتصادی است. لازم به ذکر است که مدل‌های فعلی CLA جزو ارزان‌ترین مدل‌های مرسدس بنز هستند.
مزیت دیگر خودروی مفهومی CLA علاوه بر ارزان بودن، توانایی آن در طی مسافت بیش از ۴۰۰ مایل با یکبار شارژ است. این ویژگی می‌تواند یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های خریداران خودروهای الکتریکی را برطرف کند. در واقع این خودرو می‌تواند شما را بدون نگرانی از پیدا کردن ایستگاه شارژ بعدی، به دورترین نقاط ببرد.
خودروی CLA در بخش نرم افزار نیز واقعا عالی است و قابلیت‌های رانندگی خودکار سطح سه را ارئه کرده است. در مجموع، مرسدس بنز سعی کرده تا در خودروی جدید خود، فرم عالی را با فناوری پیشرفته ترکیب کند.
خودروی الکتریکی مفهومی CLA می‌تواند چشم‌اندازی از آینده خودروهای الکتریکی در اختیار ما قرار دهد. با این مسیری است که مرسدس بنز در پیش گرفته است، آینده خودروهای الکتریکی بسیار روشن خواهد بود.
منبع: gizmochina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster