دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ایران‌خودرو شرایط تبدیل هایما S7 به هایما 8S را برای متقاضیان هایما S7‌ با موعد تحویل زمستان 1402 اعلام کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
ایران‌خودرو پس از چندماه سکوت، در شهریورماه 1402 قیمت جدید هایما 8S را اعلام کرد. اعلام قیمت این خودرو با شرایط تبدیل تعهد همراه بود. به‌نظر می‌رسد ایران‌خودرو طی ماه آتی تعداد زیادی هایما 8S‌ به تولید رسانده؛ چرا که اکنون بار دیگر شرایط تبدیل هایما S7 به هایما 8S را برای مخاطبان برقرار کرده است.
شرایط تبدیل تعهد هایما S7 ویژه مشتریانی است که در اولویت تحویل خودرو در زمستان 1402 هستند. این شرایط از روز سه‌شنبه، 21 شهریورماه 1402، به مدت 10 روز در اختیار کاربران قرار دارد. ایران‌خودرو برای اطلاع متقاضیان این طرح، پیامک اطلاع‌رسانی را برای آن‌ها ارسال کرده است. درصورت عدم تمایل مشتریان به شرکت در این طرح، شرایط فروش دیگری در آینده برای آن‌ها اعلام خواهد شد.
در شرایط تبدیل اعلام‌شده از سوی ایران‌خودرو، مشتریان هایما S7 می‌توانند به‌جای این خودرو، هایما 8S‌ تحویل بگیرند. البته هایما 8S خودروی گران‌تری است و برای خرید آن باید حدود 300 میلیون تومان وجه بیشتری بپردازید. قیمت این کراس‌اوور درحال‌حاضر از سوی ایران‌خودرو حدود 1.2 میلیارد تومان اعلام شده است. همان‌گونه که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، موعد تحویل این خودرو 90 روز کاری عنوان شده است.
هایما 8S‌ هم‌اکنون در بازار حدود 1.8 میلیارد تومان خرید و فروش می‌شود. بنابراین خرید هایما 8S درصورت وجود مشتری، 600 میلیون تومان سود را برای خریدار به‌همراه خواهد داشت. در سوی دیگر، اختلاف قیمت هایما S7 در بازار و کارخانه حدود 370 میلیون تومان است. بنابراین خرید هایما 8S‌ روی کاغذ سود بیشتری را برای مشتری به‌همراه دارد. البته این مسئله در واقعیت متفاوت خواهد بود، چرا که اهالی بازار هنوز به خرید هایما 8S توجه جدی نشان نداده‌اند. ممکن است با ادامه عرضه این خودرو، شرایط تا حدودی تغییر کند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster