بار دیگر اعتماد کاربران به بنیانگذار اتریم باعث شد تا هکرها از این مورد سوء استفاده کرده و با هک کردن حساب او در اپلیکیشن ایکس و از طریق فیشینگ حدود ۷۰۰ هزار دلار رمز ارز را به سرقت ببرند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گروهی از هکرها به حساب کاربری ویتالیک […]
بار دیگر اعتماد کاربران به بنیانگذار اتریم باعث شد تا هکرها از این مورد سوء استفاده کرده و با هک کردن حساب او در اپلیکیشن ایکس و از طریق فیشینگ حدود ۷۰۰ هزار دلار رمز ارز را به سرقت ببرند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گروهی از هکرها به حساب کاربری ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم در شبکه اجتماعی ایکس نفوذ کرده و توانستند مقدار قابل توجهی رمز ارز را از طریق لینک فیشینگ سرقت کنند.
پس از این اقدام هکرها پستی را منتشر کردند که نشان می‌دهد کاربران با ورود به صفحه یک ان اف تی برای مینت کردن و وارد کردن اطلاعات مالی هک شده و سپس کیف پول رمز ارز آنها نیز تخلیه شده است.
در حال حاضر این هکرها در والت خود بیش از ۳۹۰ هزار دلار رمز ارز دارند. البته میزان رمز ارز در والت آنها در ابتدای کار حدود ۷۰۰ هزار دلار بوده است که نشان می‌دهد آنها رمز ارزهای سرقت شده را به والت‌های دیگر منتقل کرده‌اند. البته طبق اعلام بوترین کنترل حساب کاربری وی در ایکس مجدداً در اختیار او قرار گرفته و پست مربوط به لینک فیشینگ نیز اکنون دیگر در این حساب کاربری قرار ندارد. هنوز هیچ واکنشی نسبت به این ماجرا توسط بنیانگذار اتریوم نشان داده نشده است.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
پیشنهاد ویژه
لیست ارزهای دیجیتال
پیشنهاد ویژه
سرور HP
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster