دولت آمریکا با انتشار یک نقشه جدید مکان‌های مربوط به مشاهده یوفوها در زمین را منتشر کرد. در این اسناد که شامل نقشه‌ای حاوی محدوده پرواز یوفو است اماکنی که این اشیای ناشناس پرنده در آنها دیده شده را نشان می‌دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، نقشه مربوط به مکان های پرواز […]
دولت آمریکا با انتشار یک نقشه جدید مکان‌های مربوط به مشاهده یوفوها در زمین را منتشر کرد. در این اسناد که شامل نقشه‌ای حاوی محدوده پرواز یوفو است اماکنی که این اشیای ناشناس پرنده در آنها دیده شده را نشان می‌دهد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، نقشه مربوط به مکان های پرواز یوفوها در حالی منتشر می‌شود که پیش از این وزیر دفاع آمریکا اعلام کرده بود این اشیای مرموز در سراسر جهان مشاهده شده‌اند. دکتر شان پاتریک از اداره رصد اشیای ناشناس پرنده در پنتاگون در مورد این نقشه می‌گوید: این گوی های فلزی در سراسر جهان دیده شده و همگی آنها دارای حرکات واضح بسیار جالبی بودند.
طبق این نقشه مکان‌هایی مانند شهرهای ناگازاکی و هیروشیما در ژاپن و مناطقی از کالیفرنیا و سواحل شرقی آن و همچنین بخش‌هایی از خاورمیانه مکان مشاهده این اشیای مرموز بوده است.
پرواز اشیای مرموز در مناطقی از خاورمیانه مانند عراق و سوریه میتوانند برای علاقمندان به این موضوع بسیار تعجب برانگیز باشد. زیرا بسیاری از افراد تصور می‌کنند مشاهده یوفوها با کشور آمریکا در ارتباط است. از طرفی شهرهای نام برده برای کشور ژاپن نیز از جمله شهرهای مربوط به هدف حملات اتمی آمریکا در جنگ جهانی دوم محسوب می‌شوند.
پیش از این در ژوئن امسال آزمایشگاه بین المللی یوفوها در ژاپن تصاویری را از پرواز یک یوفو احتمالی منتشر کرد که در فوکوشیما به ثبت رسیده بود.
در حال حاضر این نقشه مربوط به وزارت دفاع آمریکا در وب سایت جدید این اداره در بخش رصد اشیای ناشناس پرنده پنتاگون قرار داشته و قابل مشاهده است.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
پیشنهاد ویژه
لیست ارزهای دیجیتال
پیشنهاد ویژه
سرور HP
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster