دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
واتس‌اپ با هدف پیروی از مقررات جدید اتحادیه اروپا، ظاهراً روی توسعه پشتیبانی از تعامل و چت با پلتفرم‌های دیگر کار می‌کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
واتس‌اپ با هدف پیروی از مقررات جدید اتحادیه اروپا، ظاهراً روی توسعه پشتیبانی از تعامل و چت با پلتفرم‌های دیگر کار می‌کند. با این رویکرد، کاربرانی که حتی حساب واتس‌اپ ندارند، می‌توانند با کاربران این پیام‌رسان ارتباط برقرار کنند.
برای مثال، با استفاده از این ویژگی جدید، کاربری از برنامه سیگنال می‌تواند به یک کاربر واتس‌اپ پیام ارسال کند، حتی بدون اینکه در واتس‌اپ حساب کاربری داشته باشد.
قانونی تحت عنوان قانون بازارهای دیجیتال (DMA) اتحادیه اروپا با هدف اصلاح وضعیت رقابت، قوانین سختگیرانه‌ای را به شرکت‌های بزرگ فناوری تحمیل می‌کند. واتس‌اپ ظاهراً در تلاش است با هدف تبعیت از قوانین جدید، امکانات تازه‌ای را به پیام‌رسان خود اضافه کند. به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد برنامه خود را با قابلیت پشتیبانی از تعامل با برنامه‌های شخص ثالث به‌روز کند.
اسکرین‌شاتی که از به‌روزرسانی واتس‌اپ به اشتراک گذاشته شده است، نشان می‌دهد این شرکت روی توسعه قابلیت جدیدی کار می‌کند که به مقررات جدید اتحادیه اروپا مربوط می‌شود. با‌ توجه به اینکه این قابلیت درحال توسعه است، این بخش هنوز آماده نیست و در دسترس کاربران قرار ندارد. اما این اسکرین‌شات نشان می‌دهد که این شرکت روی توسعه چنین قابلیتی کار می‌کند.
واتس‌اپ یک بازه زمانی ۶ ماهه در اختیار دارد تا بتواند پیام‌رسان خود را با مقررات جدید اروپا هماهنگ کند تا این سرویس قابلیت فعالیت در اتحادیه اروپا را داشته باشد. هنوز مشخص نیست قابلیت جدید درنهایت در دسترس کاربران سایر کشورهای فراتر از اتحادیه اروپا نیز قرار خواهد گرفت یا خیر.
با رویکرد جدید و قابلیت تعامل سایر برنامه‌ها با واتس‌اپ، بی‌شک شبکه ارتباطی این پیام‌رسان گسترده‌تر می‌شود و کاربران واتس‌اپ می‌توانند با افرادی که از برنامه‌های پیام‌رسان مختلف استفاده می‌کنند، در تعامل قرار گیرند. این رویکرد، رقابت با واتس‌اپ را برای برنامه‌های پیام‌رسان شرکت‌های تازه‌وارد به بازار امکان‌پذیر می‌کند.
باید دید درنهایت این به‌روزرسانی‌ها چه زمانی از سوی واتس‌اپ اجرایی می‌شود و کاربران با چه مسائلی در این زمینه مواجه خواهند شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster