دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
به گفته مارک گرمن، دستگاه‌هایی ازجمله نسل بعدی آیپد ایر به‌جای حضور در یک رویداد، از طریق بیانیه مطبوعاتی معرفی خواهند شد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
«مارک گرمن»، خبرنگار شناخته‌شده بلومبرگ، در گزارش جدیدی گفته است که اپل احتمالاً محصولات زیادی آماده عرضه ندارد و همین امر باعث می‌شود که در ماه اکتبر شاهد رویداد جدیدی برای محصولات این شرکت نباشیم. همچنین به گفته او، دستگاه‌هایی ازجمله نسل بعدی آیپد ایر از طریق بیانیه مطبوعاتی معرفی خواهند شد.
در جدیدترین قسمت از پادکست The MacRumors Show، گرمن گفت که اپل هیچ آیپد جدیدی را در رویداد بعدی‌اش با نام «Wonderlust» که 12 سپتامبر (21 شهریورماه) ساعت 20:30 به وقت تهران برگزار می‌شود، معرفی نخواهد کرد؛ زیرا این رویداد فقط روی اپل واچ و آیفون‌های نسل بعدی تمرکز خواهد داشت. همچنین به گفته او، دستگاه‌هایی ازجمله نسل بعدی آیپد ایر از طریق بیانیه مطبوعاتی معرفی خواهند شد.
گرمن البته اشاره کرد که یک آیپد ایر جدید با مشخصات بهبودیافته در دست ساخت است که ظاهراً این دستگاه «به‌زودی» عرضه خواهد شد. او همچنین گفت که «ممکن است نسخه جدید آیپد در ماه اکتبر معرفی شود» که البته شامل آیپد پرو نمی‌‌شود؛ زیرا این دستگاه احتمالاً تا سال آینده نسخه جدیدی دریافت نخواهد کرد.
هرچند خبرنگار بلومبرگ به معرفی این دستگاه در ماه اکتبر اشاره کرده است، اما به‌طور دقیق مشخص نیست که غول سازنده آیفون قصد دارد برای معرفی دستگاه‌های جدید خود رویدادی را در ماه اکتبر برگزار کند یا خیر. گرمن می‌گوید شاید مانند مدل‌های M2 پرو و M2 مکس مک‌بوک پرو که اوایل سال جاری معرفی شدند، شاهد معرفی این آیپد جدید از طریق بیانیه مطبوعاتی و ویدیوهای کوتاه باشیم.
بااین‌وجود، گرمن تأکید دارد که در ماه اکتبر شاهد رونمایی محصولاتی از اپل خواهیم بود؛ هرچند این محصولات مانند آیفون 15 محبوبیت کمتری دارند و به همین دلیل برگزاری رویداد برای آن‌ها شاید منطقی نباشد.
سه‌شنبه این هفته رویداد معرفی نسل جدید آیفون‌ها برگزار خواهد شد و در آن شاهد خانواده آیفون 15 خواهیم بود. در این گزارش جدید می‌توانید با جزئیات جدیدی از سری آیفون 15 آشنا شوید.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster