دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
براساس گزارش بلومبرگ، قطعات و حسگرهای ساعت‌های هوشمند اپل تغییراتی خواهند داشت که باعث بهبود سرعت، کارایی و دقت آن‌ها می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ در گزارش جدیدی ادعا کرده که اپل واچ سری 9 و نسل دوم اپل واچ اولترا ویژگی‌های جدیدی ازجمله یک سیستم مانیتور ضربان قلب جدید و سنسورهای دقیق‌تری خواهند داشت.
گرمن در گزارش مفصلی که انتظاراتش از رویداد Wonderlust اپل را شرح می‌دهد، گفته که اپل واچ سری 9 و نسل دوم اپل وا‌چ اولترا، در قطعات و حسگرهای خود شامل تغییرات مختلفی خواهند بود که با تمرکز کلی روی سرعت، کارایی و دقت آن‌ها ایجاد شده‌اند. این تغییرات شامل نسخه جدیدی از سنسور اپتیکال ضربان قلب اپل می‌شود. درحال‌حاضر اپل وا‌چ سری 7 و سری 8 از سنسور ضربان قلب اپتیکال نسل سوم اپل استفاده می‌کنند.
همچنین اپل‌واچ‌های جدید به گفته گرمن دارای یک تراشه کاملاً جدید U2 خواهند بود که اولین نسخه جدید این تراشه از زمان معرفی آن در سال 2019 و آیفون 11 پرو محسوب می‌شود. انتظار می‌رود که این تراشه جدید قابلیت‌های مکان‌یابی اپل واچ را بهبود بخشد و با دقت بیشتری در اپ Find My ردیابی شوند. همچنین ظاهراً این تراشه قرار است در تمامی نسخه‌های بعدی محصولات اصلی اپل، ازجمله آیفون 15 و آیفون 15 پرو استفاده شود.
نسل دوم اپل واچ اولترا با مواد بازیافتی بیشتری تولید خواهد شد و همچنین برای اولین‌بار در رنگ مشکی عرضه می‌شود. همانطور که قبلاً نیز اعلام شده بود، اپل وا‌چ سری 9 از جنس فلز ضدزنگ خواهد بود و پوششی با چاپ سه‌بعدی دارد. اپل قصد دارد از سال آینده تولید اپل وا‌چ اولترا با این فناوری را آغاز کند.
بااین‌حال گرمن اشاره کرده که ارتقای اصلی اپل واچ امسال پردازنده جدید آن خواهد بود که تا به امروز در سه نسل متوالی اپل آن را تغییر نداده است. بااین‌وجود گفته شده که غول کوپرتینویی احتمالاً در رویداد Wonderlust خود «تا حد زیادی از دستاوردهای بزرگش در سرعت پردازش» صحبت خواهد کرد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster