در حالی که شایعات بسیاری در مورد عدم استقبال از شبیه ساز کیت نرم افزاری ویژن پرو توسط توسعه دهندگان منتشر شده بود، اکنون مدیران اپل با رد این اخبار اعلام کردند استقبال از این بسته نرم افزاری بسیار فراتر از انتظار بوده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، به نظر می […]
تبلیغات
لیست ارزهای دیجیتال
در حالی که شایعات بسیاری در مورد عدم استقبال از شبیه ساز کیت نرم افزاری ویژن پرو توسط توسعه دهندگان منتشر شده بود، اکنون مدیران اپل با رد این اخبار اعلام کردند استقبال از این بسته نرم افزاری بسیار فراتر از انتظار بوده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، به نظر می رسد آمار دانلود مربوط به نرم افزار ویژن او اس بیشتر از آمار مدنظر اپل بوده است. در حالی که پیش از این در مورد استقبال توسعه دهندگان از این نرم افزار ابراز نگرانی شده بود.
مصاحبه برخی از مدیران اپل با دیجیتال ترندز نشان می دهد آن ها استقبال توسعه دهندگان را فراتر از انتظارها دانسته اند. از طرفی بلومبرگ در گزارشی اعلام کرد آزمایش گاه های اپل که قرار بود برای توسعه دهندگان مورد استفاده قرار بگیرد میزبان تعداد کمی از آنها بوده است.
اپل پس از معرفی ویژن پرو اعلام کرد آزمایشگاه های این شرکت در چند کشور به طور ویژه احداث شده و توسعه دهندگان می توانند در آنجا با هدست جدید کار کنند. در آمریکا این آزمایشگاه در شهر کوپرتینو قرار دارد و تنها آزمایشگاه توسعه دهندگان آمریکایی محسوب میشود. بدین ترتیب توسعه دهندگان برای کار با این هدست مجبورند با مقر این شرکت در شهر کوپرتینو سفر کنند.
استیو سینکلر، مدیر ارشد بخش بازاریابی هدست ویژن پرو در مصاحبه با دیجیتال ترندز گفت دانلودهای مربوط به نرم افزار هدست از انتظارات اپل بیشتر بوده است. شبیه ساز سیستم عامل این هدست حدود یک ماه پیش در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفته بود.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster