دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ظاهراً نسخه پایدار اندروید 14 دیرتر از انتظار و در مهرماه منتشر می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
مدت‌هاست اندروید 14 در فاز بتا قرار دارد و نسخه‌های بتای مختلفی از آن منتشر می‌شود. انتظار داشتیم نسخه پایدار این سیستم‌عامل ماه گذشته میلادی از راه برسد، اما چنین اتفاقی رخ نداد و حالا گفته می‌شود این نسخه هم‌زمان با معرفی سری پیکسل 8 در تاریخ 12 مهرماه (4 اکتبر) از راه می‌رسد.
گوگل نسخه‌های بتای بیشتری برای اندروید 14 منتشر کرده است تا باگ‌های آن را به حداقل برساند. چرخه انتشار این نسخه‌ها به‌گونه‌ای است که بسیاری تصور می‌کنند نسخه پایدار این سیستم‌عامل در ماه جاری میلادی از راه می‌رسد.
«میشل رحمان»، فعال دنیای اندروید با انتشار توییتی مدعی شده است که نسخه پایدار اندروید ۱۴ در تاریخ 12 مهرماه از راه می‌رسد؛ یعنی هم‌زمان با برگزاری رویداد بعدی گوگل برای رونمایی از سری پیکسل 8. بنابراین ظاهراً در این مراسم در کنار معرفی پیکسل 8 و 8 پرو و احتمالاً پیکسل واچ 2، گوگل از انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۴ هم خبر می‌دهد.
درحال‌حاضر نمی‌دانیم چرا نسخه پایدار اندروید 14 نسبت به نسخه قبلی با چنین تأخیری منتشر خواهد شد. شاید این موضوع ارتباطی با انتشار بتای پنجم این سیستم‌عامل داشته باشد. احتمالاً گوگل با مشکلی در نسخه جدید اندروید روبه‌رو شده و هنوز نتوانسته است به‌طور کامل آن را برطرف کند.
ظاهراً برخی از تولیدکنندگان گوشی‌های اندرویدی که با گوگل همکاری می‌کنند هم امروز منتظر انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۴ بودند. حتی برخی شرکت‌ها مانند وان پلاس وعده داده بودند که در سال جاری میلادی این سیستم‌عامل را برای دستگاه‌های خود منتشر می‌کنند که احتمالاً چنین وعده‌ای عملی نخواهد شد.
درنهایت باید بگوییم تنها با یک شایعه روبه‌رو هستیم و شاید نسخه پایدار اندروید 14 زودتر از 12 مهرماه منتشر شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster