دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
درحالی‌که کاربران منتظر معرفی ویندوز 12 مایکروسافت هستند، حالا گفته می‌شود که سیستم‌عامل هارمونی برای کامپیوترها از راه می‌رسد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اوایل سال جاری میلادی یک توسعه‌دهنده چینی موفق به نصب نسخه متن‌باز سیستم‌عامل هارمونی شرکت هواوی روی یک لپ‌تاپ اچ‌پی شد. حالا اما یکی از مدیران سابق هواوی اعلام کرده است که سال آینده میلادی، این سیستم‌عامل برای کامپیوترها از راه می‌رسد.
هارمونی با دستگاه‌های بسیاری سازگار است و حتی می‌توان از آن برای خودروهای هوشمند استفاده کرد. بااین‌حال، هنوز به‌طور رسمی برای کامپیوترها و لپ‌تاپ‌ها منتشر نشده است؛ موضوعی که ظاهراً به‌زودی تغییر می‌کند.
توسعه‌دهنده‌ای که موفق به اجرای هارمونی روی لپ‌تاپ اچ‌پی شده بود، با انتشار ویدیویی عملکرد روان آن را به نمایش گذاشت. بااین‌حال، برای اینکه یک سیستم‌عامل بتواند کارهای مختلف را بدون مشکل انجام دهد، به بهینه‌سازی‌های مختلفی نیاز دارد و به همین دلیل نمی‌توان به عملکرد نسخه کنونی هارمونی روی کامپیوترها دلخوش بود.
حالا اما «وانگ چنگلو»، یکی از مدیران سابق هواوی و مدیرعامل کنونی Shenzhen Kaihong Digital Industry Development، از احتمال عرضه رسمی سیستم‌عامل هارمونی برای کامپیوترها در سال آینده میلادی خبر داده است.
چنگلو در پاسخ به یک پست در شبکه اجتماعی چینی ویبو به انتشار این سیستم‌عامل اشاره کرده است. درحقیقت کاربری این سؤال را مطرح کرده بود که «آیا سیستم‌عامل هارمونی سال آینده میلادی برای کامپیوترها می‌رسد؟» چنگلو در پاسخ به این سؤال تنها از کلمه «بله» استفاده کرده است. بنابراین ظاهراً سال آینده میلادی باید منتظر انتشار سیستم‌عامل هواوی برای کامپیوترها باشیم؛ هرچند تاریخ دقیقی برای آن وجود ندارد.
درحالی چنگلو به انتشار هارمونی برای کامپیوترها اشاره کرده است که کاربران منتظر معرفی سیستم‌عامل ویندوز 12 از سوی مایکروسافت هستند. اگرچه سیستم‌عامل هواوی تهدیدی برای مایکروسافت محسوب نمی‌شود، اما می‌تواند حداقل در برخی لپ‌تاپ‌های هواوی مورد استفاده قرار بگیرد و درآمد ردموندی‌ها را هرچند اندک، کاهش دهد.
باید منتظر بمانیم و ببینیم هواوی سیستم‌عامل هارمونی را برای کاربران عرضه می‌کند یا اینکه گفته مدیر سابق این شرکت اشتباه از آب درمی‌آید.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster