دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
در شرایط پیش‌فروش کرمان موتور دو محصول کی‌ام‌سی J7 و جک S5 فیس‌لیفت عرضه شده‌اند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شرکت کرمان موتور شرایط پیش فروش خود را با موعد تحویل زمستان 1402 اعلام کرد. در شرایط پیش فروش کرمان موتور، دو محصول کی‌ام‌سی J7 و جک S5 فیس‌لیفت عرضه شده‌اند. این شرایط از روز دوشنبه، ششم شهریورماه، در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. اعلام شرایط پیش‌فروش کرمان موتور درحالی صورت می‌گیرد که به‌صورت هم‌زمان سامانه یکپارچه نیز برای گروهی از متقاضیان باز شده است. این گروه از متقاضیان می‌توانند خودروهای کرمان موتور را با تنوع بیشتر و موعد تحویل سه‌ماهه در اختیار بگیرند.
بنابراین اعلام دو شرایط فروش متفاوت از یک شرکت برای متقاضیان سامانه یکپارچه کمی عجیب به‌نظر می‌رسد. بااین‌حال، در ادامه خواهیم دید که این بخشنامه تنها یک شرایط فروش نیست، بلکه فرصتی برای سرمایه‌گذاری به‌حساب می‌آید. کرمان موتور با ارائه سود انصراف 20 درصدی، سرمایه‌گذاران را به شرکت در این شرایط تشویق کرده است.
نخستین خودروی ارائه‌شده در شرایط پیش فروش کرمان موتور، کی‌ام‌سی J7 یا همان جک J7 است. این خودرو با پیش‌پرداخت 600 میلیون تومانی از سوی متقاضیان قابل خریداری است. قیمت خودرو مطابق نرخ روز و در زمان تحویل خودرو مشخص خواهد شد. موعد تحویل کی‌ام‌سی J7 در این بخشنامه، بهمن‌ماه 1402 اعلام شده است. رنگ‌های سفید و مشکی نیز برای این خودرو موجود است. سود مشارکت 23 درصد و سود انصراف 20 درصد از دیگر بخش‌های این شرایط فروش هستند.
دومین محصول ارائه‌شده در شرایط پیش فروش کرمان موتور، جک S5‌ فیس‌لیفت است. این خودرو با پیش‌پرداخت 500 میلیون تومانی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. قیمت این خودرو نیز همچنان نامعلوم است و در زمان ارسال دعوت‌نامه تکمیل وجه مشخص می‌شود. سود مشارکت 23 درصدی و سود انصراف 20 درصدی نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده‌اند. رنگ‌های ارائه‌شده در این شرایط فروش نیز مشکی و سفید است. موعد تحویل جک S5 فیس‌لیفت همانند کی‌ام‌سی J7، بهمن‌ماه 1402 اعلام شده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster