گوگل احتمالاً گوشی‌های جدید سری پیکسل را مهر امسال رونمایی می‌کند. اگر این شرکت به سنت‌هایش پایبند بماند، شاهد معرفی پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو خواهیم بود و چند ماه بعد پیکسل 8a نیز از راه خواهد رسید. پیکسل ۸ قرار است دستگاهی نسبتاً کامل باشد.
درحالی‌که زمان زیادی تا رونمایی پیکسل‌های جدید نمانده، حساب کاربری Shishir در ایکس (توییتر سابق) اطلاعات فاش‌شده از پیکسل ۸ را جمع‌آوری کرده است تا با تغییراتی آشنا شویم که این گوشی درمقایسه‌با نسل قبل تجربه می‌کند.
بر‌اساس اطلاعات فاش‌شده، گوگل قصد دارد ابعاد نمایشگر را از ۶٫۳۱ اینچ در پیکسل ۷ به ۶٫۱۷ اینچ در پیکسل ۸ کاهش دهد. همچنین، گوشی جدید گوگل به‌جای نمایشگر ۹۰ هرتز به نمایشگر ۱۲۰ هرتز مجهز خواهد بود. به ادعای افشاگران، روشنایی نمایشگر پیکسل ۸ به ۱٬۴۰۰ نیت می‌رسد.
گوشی پیکسل ۸ گوگل به دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود؛ اما این دوربین برخلاف دوربین ۵۰ مگاپیکسلی پیکسل ۷ از حسگر GN2 سامسونگ استفاده می‌کند. پردازنده تنسور نسل سوم در پیکسل ۸ حضور خواهد داشت.
قیمت گوشی گوگل پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو فعلاً به‌صورت رسمی اعلام نشده است؛ اما برخی از منابع می‌گویند قیمت موبایل پیکسل ۸ از ۶۰۰ دلار شروع می‌شود. برای دسترسی به جدیدترین اخبار گوشی‌های گوگل، زومیت را در هفته‌های آینده دنبال کنید.
خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster