دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
شرکت خودروسازی سایپا در شهریورماه 1402، یعنی حدود یک سال پیش از تحویل خودرو، شرایط پیش‌فروش شاهین را اعلام کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شرکت خودروسازی سایپا در شهریورماه 1402، یعنی حدود یک سال پیش از تحویل خودرو، شرایط پیش فروش شاهین را اعلام کرد. این شرایط فروش ویژه متقاضیان خرید خودرو در قالب سامانه یکپارچه بوده که اولویت تحویل خودرو آن‌ها، پاییز 1403 اعلام شده است. سایپا اکنون از این متقاضیان خواسته که پیش‌پرداختی در حدود 213 میلیون تومان را به این شرکت ارائه دهند و یک سال منتظر تحویل اتومبیل خود باشند!
بنابر اطلاعاتی که مدیر سامانه یکپارچه خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار داده است، نیمی از متقاضیان خودروهای سایپا در مرحله دوم از شرکت در شرایط فروش و واریز وجه انصراف داده‌اند. بنابراین انتظار می‌رود تا پیش فروش شاهین با موعد تحویل سال آینده نیز با عدم پذیرش متقاضیان روبه‌رو شود. نکته جالب درخصوص شرایط فروش سایپا، عدم توجه به اصول سامانه یکپارچه است. این سامانه با هدف فروش فوری خودرو به مشتریان راه‌اندازی شده؛ بنابراین پیش‌فروش خودرو با موعد تحویل یک سال بعد برای مصرف‌کننده بی‌معنی خواهد بود.
همانند دیگر شرایط پیش فروش اعلام‌شده طی ماه‌های گذشته، قیمت خودرو نیز نامشخص است و در زمان ارسال دعوت‌نامه نرخ نهایی خودرو مشخص خواهد شد. موعد تحویل خودروها نیز مهر الی آذر 1403 اعلام شده است. بسیاری از متقاضیان خرید شاهین در قالب سامانه یکپارچه، اکنون از این شرایط فروش اعلام ناامیدی کرده‌اند. آن‌ها می‌گویند که هزینه خواب سرمایه به‌همراه سود آن و مابقی قیمت خودرو که در زمان تحویل از مشتریان اخذ می‌شود، بیشتر از قیمت نهایی خودرو در زمان حال خواهد بود.
درحال‌حاضر قیمت شاهین از سوی سایپا معادل ۴۲۵,۱۶۶,۰۰۰ تومان اعلام شده است. نسخه‌های جدید این خودرو در بازار 560 میلیون تومان قیمت دارند. البته با پرداخت مبلغ کمتر، قادر هستید تا نسخه‌های کارکرده شاهین با مدل 1400 یا 1401 را تحویل بگیرید. شاهین جزو خودروهای کم‌اقبال بازار است و مشتریان تمایل چندانی به خرید آن ندارند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster