دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
سیم‌کارت ویژه اربعین و بسته‌های تخفیفی متنوعی برای زائران تدارک دیده شده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
رایتل به‌منظور ارائه خدمات بهتر به زائرین اربعین، بسته‌های تخفیفی و سیم‌کارت ویژه‌ای را تدارک دیده است.
به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌عمومی شرکت خدمات ارتباطی رایتل، این شرکت به‌منظور سهولت ارتباطات و دسترسی زائرین اربعین حسینی (ع) به اینترنت در کشور عراق، امسال نیز مانند گذشته ضمن افزایش کیفیت سایت‌های خود در این مناطق، طرح تخفیفی ویژه‌ای را برای مشترکین در نظر گرفته‌ است.
بسته اینترنت ویژه اربعین رایتل جهت استفاده در کشور عراق است که پس از اتصال به اپراتورهای این کشور، قابل استفاده خواهد بود.
نکته آنکه قیمت بسته‌ها بدون احتساب مبلغ مالیات بر ارزش‌افزوده است. این بسته‌ها را می‌توانید از طریق بسته‌های ویژه اربعین اپلیکیشن رایتل من، وب‌سایت رایتل یا شماره‌گیری کد دستوری #228* خریداری کنید.
علاوه بر ارائه پنج بسته تخفیفی ویژه رومینگ برای این کشور، تسهیلاتی نظیر حضور تیم‌های فنی و خدمات مشترکین در نقاط مرزی و عراق و ارائه سیم‌کارت ویژه زائرین اربعین فراهم شده‌ است.
اینترنت رایگان اربعین رایتل به خریداران سیم‌کارت‌های ویژه این اپراتور اختصاص می‌یابد. این سیم‌کارت شامل سه گیگابایت اینترنت، 30 دقیقه مکالمه و 30 پیامک جهت استفاده در ایران و یک گیگابایت اینترنت جهت استفاده در عراق است.
این سیم‌کارت ویژه را می‌توان با مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها یا نمایندگان فروش رایتل خریداری کرد.
بنابر اعلام این اپراتور، تیم‌های فنی و خدمات مشترکین رایتل برای پشتیبانی و مانیتورینگ وضعیت ارتباطی در چندین نقطه مرزی پاسخگوی زائرین هستند.
همچنین مشترکین می‌توانند از طریق اپلیکیشن‌ «رایتل من» و وب‌سایت رایتل و نیز شماره‌گیری #228* از خدماتی نظیر خرید شارژ، خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض بهره‌مند شوند.
جهت مشاهده جزئیات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت رایتل مراجعه کنید.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster