دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
شرکت مدیران خودرو لیست قیمت خودروهایش را برای شهریور 1402 اعلام کرد. جدول قیمت مدیران خودرو شامل برندهای ام‌وی‌ام و فونیکس می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شرکت مدیران خودرو لیست قیمت خودروهایش را برای شهریورماه 1402 اعلام کرد. جدول قیمت محصولات مدیران خودرو شامل گزینه‌های مختلفی از برندهای ام‌وی‌ام و فونیکس می‌شود. بنابراین تسویه‌حساب افرادی که نسبت به پیش‌خرید این خودروها اقدام کرده بودند،‌ با نرخ‌های جدید صورت خواهد گرفت. همچنین بخشنامه‌های فروش مدیران خودرو از این پس با نرخ‌های جدید اعلام خواهد شد. البته تفاوت چندانی میان قیمت خودروها در مقایسه با ابتدای تابستان مشاهده نمی‌شود.
همچنین بخوانید: فونیکس FX اکسلنت با موتور 1.5 لیتری توربو و قیمت 1.3 میلیاردی وارد بازار شد
درحال‌حاضر ارزان‌ترین محصول مدیران خودرو ام‌وی‌ام X22 دنده‌ای نسل اول است. این خودرو با قیمت 635 میلیون و 500 هزار تومان، ارزان‌ترین محصول مدیران خودرو و همچنین ارزان‌ترین خودرو از برند ام‌وی‌ام است. چهار پله بالاتر از این کراس‌اوور، ام‌وی‌ام X55 پرو با قیمت تقریبی یک میلیارد و 250 میلیون تومان، لقب گران‌ترین محصول ام‌وی‌ام را به خود اختصاص می‌دهد. نکته جالب در مورد جدول قیمت محصولات مدیران خودرو در شهریورماه، عدم حضور ام‌وی‌ام X22‌ پرو اتوماتیک است. نسخه دنده‌ای این خودرو در لیست قیمت حضور دارد، اما خبری از نسخه اتوماتیک در این لیست نیست.
ارزان‌ترین خودرو با برند فونیکس، آریزو 6 پرو است که با قیمت تقریبی یک میلیارد و 238 میلیون تومان عرضه می‌شود. فونیکس FX پرطرفدار نیز حدود 1.7 میلیارد تومان قیمت دارد. درنهایت تیگو 8 پرومکس با نرخ 2.4 میلیارد تومان، همچنان گران‌ترین محصول مدیران خودرو محسوب می‌شود. تیگو 8 پرو نیز در این لیست حضور ندارد. همچنین قیمت خودروهای جدید این شرکت نظیر تیگو 8 پرو e پلاس یا آریزو 5 اسپرت نیز اعلام نشده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster