مایکروسافت تلاش زیادی برای افزایش محبوبیت بینگ انجام داده است. اما به نظر می رسد هیچ کدام از این تلاش ها نتوانسته کارساز باشد. به همین دلیل این موتور جستجو با اختلاف زیاد از گوگل عقب تر است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مایکروسافت با همکاری OpenAI بسیاری از سرویس های خود […]
تبلیغات
لیست ارزهای دیجیتال
مایکروسافت تلاش زیادی برای افزایش محبوبیت بینگ انجام داده است. اما به نظر می رسد هیچ کدام از این تلاش ها نتوانسته کارساز باشد. به همین دلیل این موتور جستجو با اختلاف زیاد از گوگل عقب تر است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مایکروسافت با همکاری OpenAI بسیاری از سرویس های خود از جمله موتور جست و جوی بینگ را به هوش مصنوعی مجهز کرد.
این قابلیت توانست باعث افزایش محبوبیت بینگ شود. به طوری که تعداد کاربران روزانه آن به صد میلیون نفر رسید. اما اکنون آمارها نشان می دهند با وجود سرمایه گذاری زیاد مایکروسافت بینگ نتوانسته با گوگل رقابت کند. طبق اطلاعات منتشر شده توسط موسسه تحقیقاتی Statcounter در حال حاضر بینگ تنها ۲.۹۹ درصد از سهم بازارهای جهانی را در اختیار دارد. در حالی که در اوایل سال میلادی این رقم ۳.۰۳ بوده است.
استقبال کاربران پس از انتشار بینگ جدید ادامه دار نبوده و تنها برای مدت کوتاهی افزایش قابل توجهی داشته است. این کاهش محبوبیت می تواند دلائل مختلفی داشته باشد. یکی از آنها ارائه پاسخ های اشتباه در مورد برخی از پرسش ها است. همچنین در برخی مواقع کاربران با توهین مواجه می‌شدند. البته مایکروسافت همچنان بینگ را یکی از پروژه های موفق دانسته و آمارهای منتشر شده توسط موسسات تحقیقاتی را دقیق نمی داند. زیرا افرادی که به طور مستقیم از بینگ چت استفاده می کنند را در بر نمیگیرد.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster