دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
 مایکروسافت ظاهراً قصد دارد برنامه محبوب Paint را برای کاربران ویندوز ۱۱ به ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مجهز کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
مایکروسافت ظاهراً قصد دارد برنامه محبوب Paint را برای کاربران ویندوز ۱۱ به ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مجهز کند که به موجب آن می‌تواند تصویر را براساس توضیحات متنی کاربر ایجاد کند.
درواقع با این به‌روزرسانی جدید، برنامه پینت با هوش مصنوعی، یک بوم نقاشی مبتنی بر پیام متنی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
به گزارش Windows Central، ویژگی هوش مصنوعی برنامه پینت مایکروسافت از فناوری مشابه ایجاد تصویر در هوش مصنوعی بینگ (Bing’s Image Creator) برخوردار خواهد بود. این فناوری می‌تواند تصویری را براساس توضیحات متنی کاربر ایجاد کند.
هنوز به‌صورت دقیق مشخص نیست هوش مصنوعی در برنامه پینت چگونه کار می‌کند. شاید با ایجاد یک کلید جدید در نوار ابزار، امکانی در اختیار کاربران قرار گیرد تا بتوانند توضیحات متنی خود را وارد کرده و هوش مصنوعی پینت تصویری مطابق آن برای آن‌ها ایجاد کند. اما هنوز خیلی زود است که بگوییم این ویژگی دقیقاً به چه صورت کار می‌کند.
مایکروسافت علاوه بر Paint، ظاهراً قصد دارد ابزارهای هوش مصنوعی را به برنامه Photos، برنامه دوربین و همچنین ابزار Snipping نیز اضافه کند. برای برنامه Photos، این به‌روزرسانی می‌تواند شامل ویژگی جدیدی باشد که به کاربران اجازه می‌دهد افراد یا اشیا را در یک عکس شناسایی کنند.
در مورد ابزار Snipping و برنامه دوربین، مایکروسافت ممکن است فناوری تشخیص نوری کاراکتر (OCR) را به هر دو اضافه کند. با این رویکرد، به هر دو برنامه‌ اجازه می‌دهد متن را در عکس‌ها و اسکرین‌شات‌ها شناسایی کنند.
هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت واقعاً هریک از این ویژگی‌ها را منتشر خواهد کرد یا خیر؛ اما با توجه به تعداد ابزارهای هوش مصنوعی که این شرکت در سال گذشته راه‌اندازی کرده است، انجام چنین کاری چندان دور از ذهن نیست.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster