مایکروسافت در بیانیه‌ای مطبوعاتی، پوسته‌های جدیدی برای ایکس باکس سری ایکس معرفی کرده است که به شما امکان می‌دهند کنسول بازی را شخصی‌سازی کنید تا به خرید مدل‌های محدود و گران‌قیمت مجبور نشوید. یکی از اولین پوسته‌های جدید مایکروسافت، به بازی موردانتظار استارفیلد اختصاص دارد که به‌زودی با قیمت ۵۰ دلار منتشر می‌شود.
پوسته‌های ایکس باکس برخلاف آنچه شرکت‌هایی مثل دی‌برند ارائه می‌دهند، برچسب نیستند. این پوسته‌ها ازطریق نوعی قلاب نواری و محفظه‌ای ویژه، محکم به ایکس باکس بسته می‌شوند. پوسته‌ی پلاستیکی استارفیلد شامل پنل‌هایی است که ما را یاد نسخه‌ی محدودی از کنترلر ایکس باکس با طرح استارفیلد می‌اندازد.
طرح‌های گرافیکی چاپ‌شده بر نمای خارجی پوسته‌ی استارفیلد، بافت متفاوتی دارند. در ناحیه‌ای دیگر از پوسته، رنگ سفید خودنمایی می‌کند و در بخش داخلی استفاده از پارچه‌ای خاص را شاهد هستیم که به ایکس باکس سری ایکس می‌چسبد.
مایکروسافت اواخر سال جاری میلادی دو پوسته‌ی دیگر را نیز می‌فروشد که هرکدام ۴۵ دلار قیمت دارند. یکی از این پوسته‌ها به رنگ آبی مزین است و دیگری رنگ خاکستری دارد.
مایکروسافت از زمان عرضه‌ی ایکس باکس سری ایکس تلاش کرده است با عرضه‌ی مدل‌های محدود نظر کاربران بیشتری را به‌سمت کنسول‌هایش جلب کند؛ اما قیمت کنسول ایکس باکس سری ایکس در مدل‌های محدود نسبتاً زیاد است.
خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster