دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
قرار بود با صدور مجوز افزایش قیمت و عرضه خودرو توسط خودروسازان، قیمت‌ها در بازار کنترل شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
از جدیدترین طرح فروش سایپا چه می‌دانید؟ با دیجیاتو همراه باشید تا نگاهی بر شرایط فروش سایپا برای ثبت نام در طرح‌های فروش فوری، پیش‌فروش و فروش اقساطی داشته باشیم.
فهرست مطالب
در ادامه اعلام شرایط فروش سایپا برای متقاضیان مرحله دوم سامانه یکپارچه، بخشنامه پیش فروش پنج محصول اعلام شد. در این بخشنامه خودروهای کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R‌ اتوماتیک، ساینا S‌ اتوماتیک، ساینا S دنده‌ای و کوییک R‌ دنده‌ای قابل پیش‌خرید توسط متقاضیان هستند.
این شرایط ویژه متقاضیان عادی خرید خودرو از سامانه یکپارچه بوده که چنین خودروهایی به‌عنوان اولویت آن‌ها اعلام شده است. موعد تحویل اکثر خودروها در این شرایط نیز به سال آینده موکول شده.
گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش شاهین برای متقاضیان طرح جوانی جمعیت را اعلام کرد. موعد تحویل خودروها در این شرایط فروش، بهار سال 1403 اعلام شده است. متقاضیان طرح جوانی جمعیت که در قالب نوبت دوم سامانه یکپارچه خواهان خرید شاهین بودند، شامل این طرح می‌شوند. این شرایط از روز 18 ام مردادماه برقرار است و متقاضیان می‌توانند برای خرید شاهین اقدام کنند.
گروه خودروسازی سایپا لیست جدید قیمت وانت نیسان زامیاد را اعلام کرد. قیمت این وانت محبوب، قدیمی و پرفروش نسبت به قبل حدود 10 درصد افزایش یافته است.
سایپا قیمت جدید مدل کوییک R با دنده‌ای و اتوماتیک را اعلام کرده است.
هفته گذشته قیمت جدید محصولات خودروسازان نیز اعلام شد. مدل کوییک S با بیشترین رشد قیمت همراه بود و با افزایش ۶۵ میلیون تومانی، از ۱۵۹ میلیون تومان به ۲۲۵ میلیون تومان رسید.
کمترین افزایش قیمت در محصولات سایپا مربوط به مدل کوییک اتوماتیک بود و تنها با افزایش ۲۵ میلیون تومانی، از ۲۵۰ میلیون تومان به ۲۷۵ میلیون تومان رسید.
جدول قیمت خودروی کوییک R دنده‌ای و اتوماتیک فروردین ۱۴۰۲
گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش‌فروش وانت پراید ۱۵۱ با کفی اتاق بار (لاینر) را اعلام کرده است. این شرکت شرایط فروش ویژه فروردین‌ماه سال ۱۴۰۲ را اعلام کرده و فعال‌سازی بخش‌نامه ساعت ۱۰ روز پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه خواهد بود. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
سود مشارکت در این طرح فروش برای موعد تحویل تیر تا شهریور‌ماه ۱۲ درصد و برای موعد مهرماه ۱۴ درصد است و سود انصراف از سوی شرکت نیز ۳ درصد کمتر از سود مشارکت اعلام شده. پیش‌پرداخت برای ثبت‌نام وانت پراید ۱۱۰ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان است و باقی مبلغ خودرو در زمان تحویل آن پرداخت خواهد شد.
جدول شرایط پیش فروش وانت پراید ۱۵۱ با کفی اطاق بار (لاینر)
گروه خودروسازی سایپا لیست جدید قیمت کارخانه‌ای محصولات خود را ویژه اسفندماه ۱۴۰۱ اعلام کرد.
گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوق‌العاده خودروی وانت سایپا ۱۵۱ با کفی اتاق بار (لاینر) را اعلام کرد.
متقاضیان محترم از ساعت ۱۰ روز پنج‌شنبه مورخ 1401/۱۲/18 می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ‌شده از سایت، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
جدول شرایط فروش فوق‌العاده وانت سایپا ۱۵۱ با کفی اتاق بار
درصورت هرگونه افزایش در هزینه‌های (شماره‌گذاری، بیمه، مالیات و…) تا قبل از فاکتور، دعوت‌نامه تکمیل وجه هزینه‌های مربوطه برای مشتری صادر خواهد شد.
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که از هفته آینده کار ثبت نام برای فروش خودرو‌های داخلی در سامانه saleauto.ir آغاز می‌شود.
«امید قالیباف» در این خصوص گفت: «وزارت صمت از هفته آینده کار ثبت نام برای فروش خودرو‌های داخلی را در سامانه saleauto.ir آغاز می‌کند. در این طرح، صد‌ها هزار دستگاه خودرو عرضه خواهد شد و میزان تقاضا برای هر خودرو و مدل آن، مشخص است. قرعه‌کشی برای رتبه‌بندی خودرو‌ها پس از پایان ثبت نام انجام خواهد شد.» وی تشریح کرد: «اگر چنانچه فرد متقاضی در انتهای لیست و شرایطی قرار گرفت که تحویل خودرو طولانی شد، این امکان وجود دارد که قرعه‌کشی برای وی حذف شود و در لیست انتظار قرار گیرد که براساس فروش خودروساز‌ها برنامه‌ریزی شده است.»
سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه ثبت نام خودرو‌ها براساس برنامه تولید است، گفت: «این‌طور نیست که خودروی ثبت‌نام‌شده دیگر تولید نشود.»
شرایط پیش‌فروش نقدی محصولات شرکت زامیاد جهت استحضار مشتریان محترم و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا مطابق جدول ذیل اعلام می‌گردد:
در این روش فروش، متقاضیان محترم می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ از طریق سایت فروش اینترنتی تا زمان تکمیل ظرفیت، طبق مراحل ذیل اقدام نمایند.
شرایط عمومی بخشنامه :
۱ – محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام‌ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو می‌باشد) .
۲ – حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال بوده و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.
۳ – امکان ثبت‌نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب روی خودرو) میسر نمی‌باشد.
۴ – متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته، ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت‌های خودروساز نداشته باشد.
۵ – شماره تلفن همراه اعلام‌شده می‌بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.
طرح پیش‌فروش یک‌ساله ۴ محصول سایپا به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص)، از چهارشنبه (سوم اسفندماه) برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران آغاز می‌شود.
گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش‌فروش چهار محصول خود را ویژه اسفند ۱۴۰۱ اعلام کرده است.
در این شرایط فروش محصولات سایپا کوییک GX، کوییک آر GX، کوییک آر اتوماتیک و ساینا S دوگانه‌سوز توسط گروه خودروسازی سایپا عرضه می‌شود. در این بخش‌نامه اعلام شده که مانند شرایط فروش اخیر، نیاز به حساب وکالتی است و متقاضیان باید پیش از انجام ثبت‌نام، فرایند ایجاد حساب وکالتی موردتأیید را طی کنند.
بخش‌نامه فروش چهار محصول سایپا ویژه بهمن‌ماه ۱۴۰۱ با دو سهمیه عادی و طرح جوانی جمعیت اعلام شده است و صرفاً افرادی می‌توانند ساعت ۱۰ صبح ۲ اسفند ۱۴۰۱ خرید خود را تکمیل کنند که تا ساعت ۱۳ روز قبل (یعنی دوشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۱) حساب کاربری خود را ایجاد کرده و تأیید حساب وکالتی را به‌دست آورده باشند.
در این طرح فروش، قیمت خودروها قطعی نیست و در زمان تحویل خودرو، قیمت براساس قوانین به مشتریان اعلام می‌شود. اعداد اعلام‌شده در این بخش‌نامه صرفاً ودیعه اولیه و پیش‌پرداخت بوده و ارتباط مستقیمی با قیمت نهایی خودروها ندارند. موعد تحویل این چهار مدل خودرو توسط سایپا آبان تا اسفند ۱۴۰۲ اعلام شده است.
با اینکه از هفته قبل این شرایط فروش اعلام شده بود، اما فروش فوری وانت ۱۵۱ شرکت سایپا در سایت فروش این شرکت در دسترس نیست.
به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا می‌رساند، شرایط فروش فوق‌العاده خودرو وانت سایپا ۱۵۱ به شرح جدول ذیل اعلام می‌گردد: 
فعال‌سازی بخش‌نامه: ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵
پیرو بخش‌نامه شماره ۴۴۸۶۵۰ با توجه به درخواست برخی از متقاضیان محترم خرید خودرو مبنی بر مشارکت در طرح پیش‌فروش محصولات به استحضار می‌رساند امکان افتتاح حساب وکالتی و واریز موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخش‌نامه مذکور تا ساعت ۱۳ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ برای متقاضیان تمدید می‌گردد.
متقاضیان محترم از ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۰، در صورتی که مطابق فرایند اعلام‌شده دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخش‌نامه جهت خودروی درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق با محدودیت‌های این بخش‌نامه باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذشده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.
لازم به ذکر است کلیه مفاد و شرایط در بخش‌نامه مذکور به قوت خود باقی است.
دعوت‌نامه تسویه حساب ویژه مشتریانی که قبلاً خودروی سایپا ۱۵۱ را با موعد تحویل بهمن‌ماه ۱۴۰۱ پیش‌خرید کرده بودند، با افزایش ۳۰ میلیون تومانی صادر شد.
جزئیات تغییر قیمت کارخانه ای وانت پراید:
متقاضیان محترم از ساعت 9 صبح روز پنج‌شنبه مورخ 1401/11/13، در صورتی که مطابق فرایند ذیل دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخش‌نامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت‌های این بخش‌نامه باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذشده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.
لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام خواهند داشت که تا ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 1401/11/12 کلیه فرایندهای اعلام‌شده در این خصوص را تکمیل نمایند. همچنین امکان پیش‌ثبت‌نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت 9 صبح روز یک‌شنبه مورخ 1401/11/16 به مدت 3 روز جهت متقاضیان محترم این طرح فراهم می‌باشد و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌باشند. 
سایت فروش سایپا دیروز قرار بود ۲ خودروی شاهین در نسخه دنده دستی و کوییک R پلاس دنده اتومات را از ساعت ۱۴ به فروش برساند.
بعد اختلال اولیه، سایت سایپا اعلام کرد که ساعت ۱۸ ثبت نام انجام می‌شود که در زمان مذکور نیز به‌دلیل حل‌نشدن مشکل قرار بر آن شد که ثبت نام به فردا، یعنی ۵ بهمن‌ماه موکول شود.
امروز ۵ بهمن‌ماه نیز سایپا ضمن عذرخواهی از مردم اعلام کرد که فعلاً سایت از دسترس خارج شده است و به‌محض برطرف‌شدن مشکل، اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
در اطلاعیه این شرکت آمده است:
گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی از مشتریان عزیز به‌دلیل عدم اجرای به‌موقع طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه سایپا و قدردانی از صبر و شکیبایی مشتریان محترم، به اطلاع می‌رساند به‌دلیل بهبود برخی موارد سیستمی در سامانه فروش محصولات گروه سایپا، این سامانه برای ساعاتی از دسترس خارج شده است.
بدیهی است به‌محض برطرف‌شدن مشکل، مراتب از طریق بخشنامه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
امروز از ساعت ۱۴ قرار بود ۲ خودروی شاهین دستی و کوییک R پلاس اتوماتیک در سایت فروش سایپا به فروش برسد، اما کاربران از اختلال سایت خبر می‌دهند.
طبق اطلاعیه سایپا، بخشنامه رأس ساعت شش عصر و فقط برای واجدین شرایط مطابق مفاد بخشنامه فعال می‌گردد.
طرح جدید فروش فوری محصولات شرکت سایپا از روز سه‌شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.
متقاضیان محترم از ساعت 14 روز سه‌شنبه مورخ 1401/11/04، در صورتی که مطابق فرایند ذیل دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق با محدودیت‌های این بخشنامه باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی، دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ‌شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام خواهند داشت که تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1401/11/03 کلیه فرایندهای اعلام‌شده در این خصوص را تکمیل نمایند.
همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت 14 روز سه‌شنبه مورخ 1401/11/04 به مدت 3 روز جهت متقاضیان محترم این طرح فراهم می‌باشد و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌باشد. 
جزئیات بخشنامه:
پیش‌فروش سایپا به‌زودی آغاز می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت در روزهای پایانی این هفته اقدام به خرید خودرو کنند.
مرحله جدید پیش‌فروش محصولات شرکت سایپا از پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند با رعایت شرایط مطرح‌شده در این مرحله، برای خرید خودرو ثبت نام کنند.
گفتنی است خریداران محترم از ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا خودروی خود را انتخاب کرده و نسبت به تکمیل وجه در مرحله اول اقدامات لازم را انجام دهند.
قابل‌توجه است که داشتن گواهینامه و محدودیت خرید ۴۸‌ماهه در این بخش‌نامه اعمال می‌گردد.
شرایط فروش خودرو شاهین با موعد تحویل ۳ماهه از روز شنبه هفته آینده آغاز خواهد شد.
گروه خودروسازی سایپا می‌خواهد تا در ۳ دی ۱۴۰۱ فروش شاهین دنده‌ای تیپ G را با قیمت ۳۴۴ میلیون تومان و موعد تحویل ۹۰‌روزه آغاز کند.
به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا می‌رساند، شرایط فروش فوق‌العاده خودروی شاهین پیرو بخش‌نامه شماره ۳۷۸۵۷۴ مورخ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ ویژه طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به شرح جدول ذیل اعلام می‌گردد: 
متقاضیان محترم از ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا نسبت به پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به مدت ۳ روز اقدام نمایند.
لیست قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات گروه خودروسازی سایپا در دی‌ماه 1401 منتشر شد.
 
خریداران باید به‌صورت اینترنتی در برنامه‌های فروش سایپا ثبت نام کنند.
سایپا در تاریخ‌های مختلفی از سال قرعه‌کشی برگزار می‌کند و این تاریخ‌ها معمولاً چندین هفته پس از ثبت نام صورت می‌گیرند.
در قرعه‌کشی‌های سایپا محصولات مختلفی مانند ساینا، کوییک، تیبا و شاهین به فروش گذاشته می‌شوند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
http://www.gari.pk/driving-license-verification/
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster