سالهاست که کاهش قطعات موبایل اصلی و گسترش توزیع قطعات موبایل تقلبی و بی کیفیت در بازار تعمیرات تلفن همراه به معضلی اساسی تبدیل شده است، در ادامه مجموعه ای را معرفی کرده ایم که میتوان از آن کلیه قطعات موبایل اصلی را با ضمانت و گارانتی را خریداری نمایید
چند سالی است که کمبود قطعات تعمیرات موبایل در بازار به یکی از معضلات اصلی تعمیرکاران موبایل تبدیل شده است به نحوی که بسیاری از آنها به دلیل نبود قطعه اصلی به سمت استفاده از قطعات موبایل های کپی و حتی تقلبی رفته اند. در این راستا پس از احساس نیاز شدید بازار قطعات موبایل به ارائه قطعات اصلی و دارای گارانتی و ضمانت اصالت، مجموعه های مختلفی تلاش کردند تا این مشکل را در کمترین زمان حل کنند. یکی از موفق ترین مجموعه ها در این عرصه بدون شک جرمن پارت است که توانسته است با تمرکز بر روی تامین قطعات جانبی تلفن همراه در مدل ها و برندهای رایج در بازار پاسخ دهی مناسبی به این نیاز همیشگی بازار داشته باشد. در ادامه به بررسی اصلی ترین قطعاتی که میتوان آنها را از مجموعه جرمن پارت تهیه کرد پرداخته ایم.
ال سی دی گوشی موبایل یکی از جمله اصلی ترین و پرتقاضاترین قطعات موبایل در کشور و حتی در جهان به شمار می رود. ال سی دی موبایل از جمله آسیب پذیرترین و حساس ترین قطعات موبایل به شمار می رود که بیشتر مواقع بر اثر ضربه مستقیم دچار آسیب می شود اما با این حال آسیب های دیگری نظیر خط و خش و آب خوردگی میتواند بر روی عملکرد و کیفیت آن تاثیر گذار باشد.
باتری گوشی موبایل یکی دیگر از قطعات موبایلی است که در صورتی که از گوشی موبایل خود به خوبی مراقبت نکرده باشید و از دستور العمل های ارائه شده توسط شرکت های تولید کننده گوشیتان پیروی نکرده باشید میتواند خیلی زودتر از موعد آسیب دیده و بازدهی خود را از دست بدهد. باتری موبایل نیز از جمله قطعاتی است که تعمیر شدنی نیست و در صورت آسیب دیدگی می بایست آنرا با یک باتری جدید تعویض نمود.

سوکت شارژ گوشی یکی دیگر از بخش های آسیب پذیر گوشی موبایل به شمار می رود که علاوه بر ضربه های ناگهانی، در صورت استفاده نامناسب و همچنین آب خوردگی میتواند دچار آسیب شود. بسته به اینکه آسیب در چه نوعی و تا چه حدی است میتوان سوکت شارژ آسیب دیده را تعمیر و یا تعویض نمود.
قاب و فریم گوشی بیشتر بر اثر ضربه خوردن های ناشی از زمین خوردگی گوشی آسیب می بینند، باتوجه به میزان ضربه ای که به صورت مستقیم به قاب و فریم گوشی وارد شده است و درصد نمایان بودن آن این خواست مالک خواهد بود که تصمیم بگیرد آیا مایل است تا قاب و فریم گوشی نیز به همراه سایر قطعاتی که ممکن است بر اثر زمین خوردن آسیب دیده اند تعویض شود یا خیر.
دوربین گوشی امروزه به یکی از اصلی ترین آپشن های تلفن های همراه تبدیل شده است به نحوی که رقابت اصلی برندهای تولید کننده گوشی بیشتر بر روی تولید گوشی هایی با دوربین های با کیفیت متمرکز شده است. علاقه خریداران تلفن همراه به گرفتن عکس و ویدیو با کیفیت با گوشی هایشان سبب چنین رخ دادی شده است. در پاره از مواقع به دلیل ضربه ای که به گوشی موبایل وارد می شود این امکان وجود دارد که لنز، قاب و یا برد دوربین گوشی شخص دچار آسیب شود که در چنین شرایطی دوربین گوشی یا به طور کامل از کار خواهد افتاد و یا بازدهی همچون گذشته را نخواهد داشت، در هر دو صورت می بایست قطعه آسیب دیده در این بخش نیز تعویض شود.
هر گوشی موبایل از تعدادی بردهای الکترونیکی تشکیل شده است که با محوریت یک برد مرکزی وظیفه کنترل بخش خاصی از گوشی را بر عهده دارند. بر اثر ضربات و یا آب خوردگی ممکن است یک یا چند عدد از این بردهای الکترونیکی دچار آسیب شود. بسته به اینکه کدام یک از بردها به چه میزان آسیب دیده است تعمیرکار تلفن همراه میتواند تشخیص دهد که آسیب با تعمیر رفع می شود و یا حتما به تعویض قطعه موبایل مربوطه نیاز خواهد شد.

اگر از جمله تعمیرکاران موبایلی هستید که به دنبال قطعات اصلی و دارای ضمانت اصالت و گارانتی برای انجام تعمیرات موبایل مشتریان خود هستید و یا تعمیرات موبایل را به تازگی آغاز کرده اید و برای تجهیز تعمیرگاه خود به ابزار آلات تعمیر موبایل نیاز دارید جرمن پارت میتواند راه حل نیاز شما در عرصه خرید قطعات موبایل و ابزار تعمیرات موبایل باشد. با مراجعه به سایت این مجموعه به آدرس https://gpgsm.ir/ این امکان را خواهید داشت تا در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب قطعات مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید و با پست، تیپاکس، پیک و باربری آنها را در شهر خود تحویل گیرید.
salb-techna
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster