دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
به گفته لندو، مشتریان می‌توانند تا ۲۰ میلیون تومان وام بانک آینده را به‌شکل یک «لندو کارت» دریافت کنند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
به گزارش روابط‌عمومی لندو، این استارتاپ لندتکی در تیرماه امسال تمام رکوردهای خود را جابه‌جا کرده است. مشتریان لندو در این ماه بیش از ۲ هزار میلیارد تومان درخواست وام از ۱۰۵۰ شهر مختلف در سراسر کشور ثبت کرده و در همین ماه بیش از ۱۰۰ هزار کاربر جدید به لندو افزوده شده‌ است. همچنین آن‌طور که لندو می‌گوید، شاخص NPS لندو نیز بهبود ۳۵۷ درصدی نسبت به میانگین سال ۱۴۰۱ را تجربه کرده است.
آن‌طور که لندو اعلام کرده است، این شرکت در دی‌ماه سال گذشته از «لندو کارت» رونمایی کرد؛ یک خدمت جدید که تحول چشم‌گیری در حوزه لندتک و به‌صورت مشخص، ارائه‌دهندگان اعتبار خرید اقساطی به‌وجود آورد. درواقع در اکثر پلتفرم‌های لندتک، مشتریان برای استفاده از وام یا همان اعتبار خرید اقساطی با محدودیت در محل و نحوه صرف مبلغ مواجه‌ هستند و باید از فروشگاه‌ها یا درگاه‌های طرف قرارداد استفاده کنند. حال «لندو کارت» این محدودیت را از میان برداشته است و مشتریان با استفاده از لندو کارت می‌توانند از تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان و درگاه‌های آنلاین، انواع کالا و خدمات را بدون هیچ محدودیتی خریداری کنند.
براساس گفته‌های روابط‌عمومی لندو، طی هشت ماه گذشته، لندو کارت علاوه بر اینکه رضایت مشتریان را به‌شکل قابل توجهی افزایش داده، باعث شده است لندو رشدی اکیداً صعودی را در میزان درخواست وام، کاهش شکایات، بهبود سطح خدمات و بهبود ۳۵۷ درصدی شاخص NPS تجربه کند. خلاصه این موارد در تصویر زیر آمده:
لندو قدیمی‌ترین سامانه لندتک ایرانی با بیش از ۷ سال سابقه فعالیت بوده که در ۳ سال گذشته، وام موردنیاز مشتریان را با مشارکت بانک آینده ارائه کرده است. لندو اعلام کرده که مشتریانشان می‌توانند تا ۲۰ میلیون تومان وام بانک آینده را به‌شکل یک «لندو کارت» دریافت کنند و بدون محدودیت در انتخاب فروشگاه یا کالا و خدمات، خرید خود را انجام دهند. این وام به‌‌صورت کاملاً آنلاین و بدون نیاز به چک و ضامن ارائه می‌شود؛ به این معنی که افراد می‌توانند تمام مراحل دریافت وام شامل ثبت درخواست، افتتاح حساب، اعتبارسنجی، خرید سفته الکترونیکی و امضای آن را به‌صورت آنلاین و با گوشی موبایل انجام دهند.
لندو می‌گوید با توجه به غیرحضوری بودن فرایند این مجموعه، امکان ارائه خدمات به تمام نقاط کشور هم وجود دارد و افراد می‌توانند در هر شهر و روستایی که ساکن هستند، حتی شهرهایی که بانک آینده شعبه ندارد، وام این بانک را دریافت کنند. 
روابط‌عمومی این شرکت همچنین تأکید دارد که در ۷ سال گذشته همیشه تلاش شده است که لندو به‌عنوان برندی پیش‌رو درزمینه ارائه خدمات خرید اقساطی، فرایندهای موجود را بهینه‌سازی و تسهیل کند. این هدف در سال گذشته با «تماماً آنلاین کردن مراحل ارائه وام» قدرت گرفت و تا به امروز با ارائه لندو کارت، ادامه پیدا کرده است. افزایش سقف وام‌دهی و راه‌اندازی سیستم کش‌بک از خریدهای اقساطی، گام‌های بعدی لندو در سال جاری است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster