دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ماوس جدید و متفاوتی به نام Clip Mouse معرفی شده است که بدنه کوچکی به شکل حرف U دارد و روی انگشتان شما قرار می‌گیرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
ماوس‌های زیادی با شکل‌های متنوع در بازار وجود دارند و کار خودشان را انجام می‌دهند؛ اما تلاش‌ها برای بهبود این محصولات متوقف نمی‌شود. Clip Mouse یکی از همین تلاش‌هاست که ماوس را به یک گیره ساده تبدیل کرده تا به شیوه‌ای آسان‌تر حرکت نشانگر و کلیک‌کردن را انجام دهد.
کارزاری در وب‌سایت کیک‌استارتر شکل گرفته است که می‌خواهد ماوسی با طراحی متفاوت اما با قابلیت‌هایی مشابه مجیک ماوس اپل را ارائه کند. البته این ماوس از کامپیوترهای ویندوزی هم پشتیبانی می‌کند. طراحی این دستگاه شبیه به حرف U به‌صورت افقی است و روی انگشت اشاره و میانی قرار می‌گیرد.
برای استفاده از این ماوس، کافیست آن را روی انگشتان خود بگذارید و همان‌طور که ماوس‌های معمولی را تکان می‌دادید، دست خود را حرکت دهید تا نشانگر روی صفحه حرکت کند. این دستگاه با استفاده از شتاب‌سنج حرکات افقی ماوس را شناسایی می‌کند و داده‌های آن را از طریق بلوتوث به کامپیوتر می‌فرستد.
با توجه به اینکه خبری از لیزر یا هیچ قطعه نوری دیگری در این ماوس نیست، لازم نیست حتماً دستگاه خود را روی یک سطح صاف و یکپارچه مثل ماوس‌پد قرار دهید.
کلیک‌های چپ و راست هم از طریق بازوی پایینی حرف U در این دستگاه شناسایی می‌شوند. این بازو دارای حسگرهایی برای تشخیص لمس است که با برخورد بخش پایین انگشتان شما به آن، فعال می‌شود و کلیک‌ها را تشخیص می‌دهد.
اگر کاربر بخواهد تایپ کند و حرکات دستش برای تکان‌دادن نشانگر ماوس استفاده نشود، می‌تواند با فشاردادن یک دکمه، ماوس را به‌طور موقت غیرفعال کند. از همین دکمه می‌توان برای بازنشانی موقعیت نشانگر به مرکز صفحه نیز استفاده کرد.
Clip Mouse دارای یک درگاه USB برای شارژ است و با یک بار شارژ می‌توانید حدود 50 ساعت از آن استفاده کنید. اگر این دستگاه به مرحله تولید برسد، قیمت آن 65 دلار خواهد بود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster