مارک گورمان تحلیلگر بلومبرگ در گزارش جدید خود گفته است که اپل روی یک ساعت هوشمند جدید به نام اپل واچ X کار می کند و آن را به مناسبت ۱۰ سالگی اپل واچ معرفی خواهد کرد. با توجه به اینکه اپل واچ اصلی در سال ۲۰۱۴ معرفی و در سال ۲۰۱۵ عرضه شد، گورمان مطمئن نیست که اپل واچ X در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ معرفی خواهد شد.
اپل ظاهرا قصد دارد کیس نازک‌تری برای اپل واچ X بسازد و همچنین از روش‌های دیگری برای اتصال بندها به آن استفاده کند. مکانیسم اتصال بندها به بدنه اپل واچ از زمان معرفی آن تغییری نکرده است و بندها می‌توانند با نسل‌های مختلف اپل واچ سازگار باشند.
به گفته گورمان، سیستم اتصال مغناطیسی جدید مدل X فضای زیادی را اشغال خواهد کرد که از آن برای بکارگیری باتری‌های بزرگتر استفاده خواهد شد. اپل واچ X همچنین ممکن است از فناوری نمایشگر microLED استفاده کند که رنگ و وضوح بالاتری نسبت به نمایشگرهای OLED دارد. این ساعت همچنین ممکن است اولین اپل واچ با قابلیت اندازه‌گیری فشار خون باشد.
گورمان گفته است که اپل واچ سری ۹ صرفا تغییرات جزئی خواهد داشت و انتظار می‌رود این سری از پردازنده‌های سریع‌تر و گزینه‌های رنگ جدیدی استفاده کند، اما در باقی موارد مشابه مدل‌های موجود خواهد بود.
منبع: macrumors
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster