به گزارش روابط‌عمومی مبین‌نت، در قالب این طرح مبین‌نت نیز به جمع توسعه‌دهندگان فیبرنوری در سطح کشور پیوست و توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی متعهد به ایجاد ۳ میلیون پورت در ۴ استان مازندران، اردبیل، تبریز، کردستان و کلان‌شهرها شد.
در این راستا، مذاکرات با شهرداری‌ها برای عقد قرارداد آغاز شده و به موازات این امر مبین‌نت اقدام به طراحی شبکه فیبر نوری در شهرها، جذب و استخدام نیروهای طراحی و همچنین اجرا و تجهیز کارگاه نموده است.
در حال حاضر مذاکرات با شهرهای ساری و بابلسر از استان مازندران و شهر نیر و آنگوت از استان اردبیل به سرانجام رسیده و شرکت مبین‌نت عملیات اجرایی و تجهیز کارگاه در این شهرها را در دستور کار خود قرار داده‌ است.
به علاوه مذاکرات در استان‌های کردستان و آذربایجان شرقی نیز به مراحل نهایی نزدیک شده و در ماه‌های آتی توسعه شبکه فیبر نوری در این استان‌ها نیز شروع خواهد شد.
شرکت ارتباطات مبین‌نت فرایند آزمایشی فیبرنوری را از شهریورماه ۱۴۰۰ تحت عنوان FiberLink (فایبرلینک)، در استان‌های تهران و شیراز آغاز کرد و در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰ مشترک در بیش از ۵۰ برج و مجتمع‌های مسکونی و تجاری را تحت پوشش خود دارد.
مبین‌نت در تلاش است با استراتژی توسعه کلان و رویکرد مدیریتی جدید خود با عزمی راسخ در مسیر سبز آبادانی و تحول دیجیتال کشور قدم بردارد.
خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster