دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
بانک پاسارگاد رتبه اول شبکه بانکی کشور از نظر میانگین تعداد تراکنش انجام شده روی یک دستگاه خودپرداز را دارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
براساس آمارهای بانک مرکزی، دستگاه‌های خودپرداز فعال در خارج از شعب بانک پاسارگاد جزو پربازده‌ترین دستگاه‌ها در شبکه بانکی کشور به حساب می‌آیند. این دستاورد نتیجه عملکرد شرکت پردازش الکترونیک راشد سامانه (پارسا) در توسعه شبکه خودپردازهای خارج از شعب است.
به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، طبق گزارش بانک مرکزی، بانک پاسارگاد رتبه اول شبکه بانکی کشور را از نظر تعداد تراکنش برای دومین سال به‌دست آورد.
بر اساس گزارش‌های منتشره در وب‌سایت بانک مرکزی، در پایان سال گذشته 60 هزار و 500عدد دستگاه خودپرداز در شبکه بانکی کشور فعال بوده و تعداد خودپردازهای متصل به بانک پاسارگاد، حدود چهار درصد از این شبکه را تشکیل داده است.
در سال 1401 تعداد تراکنش‌های انجام‌شده روی کل دستگاه‌های خودپرداز فعال در شبکه بانکی کشور نزدیک به 6 میلیارد بوده و بالغ بر 7 درصد از این تعداد تراکنش‌ها، روی دستگاه‌های خودپرداز متصل به بانک پاسارگاد انجام شده است.
بر همین اساس در سال 1401 از نظر میانگین تعداد تراکنش انجام‌شده روی یک دستگاه خودپرداز، بانک پاسارگاد با بیش از 195هزار عدد تراکنش انجام‌شده روی هر خودپرداز، برای دومین سال پیاپی در رتبه اول شبکه بانکی کشور قرار گرفته است.
همچنین در سال 1401 بالغ بر5 درصد از مبالغ تراکنش‌های انجام‌شده روی شبکه خودپردازهای بانکی کشور با استفاده از خودپردازهای بانک پاسارگاد انجام شده است؛ از نظر میانگین مبالغ تراکنش‌های انجام‌شده روی یک دستگاه خودپرداز، بانک پاسارگاد در سال 1401 در رتبه سوم قرار گرفته، در حالی‌که در سال 1400 در رتبه چهارم شبکه بانکی کشور قرار داشته است.
این رتبه‌ها نشان‌دهنده این است که دستگاه‌های خودپرداز فعال در خارج از شعب بانک پاسارگاد، جزو پربازده‌ترین دستگاه‌ها در شبکه بانکی کشور محسوب می‌شوند. این دستاورد حاصل عملکرد شرکت پردازش الکترونیک راشد سامانه (پارسا) از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فناپ، در توسعه شبکه خودپردازهای خارج از شعب است.
شرکت پارسا با توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری Cash Management‌ و GIS و با اتکا به توانمندی‌های داخلی خود به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان، ضمن بهره‌برداری از این سامانه‌ها در مکان‌یابی مناسب و با برنامه‌ریزی برای پول‌گذاری بهینه در دستگاه‌های خودپرداز و پرستاری مناسب از آن‌ها، موجب شده تا میزان تراکنش‌های انجام‌شده روی خودپردازها توسط دارندگان کارت‌های سایر بانک‌ها، بسیار بالاتر از بانک‌های دیگر باشد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster