مدیر عامل جدید ایکس ضمن تایید ارائه قابلیت جدید برقراری تماس ویدیویی در این پلتفرم، اعلام کرد به زودی کاربران در هر جایی از جهان می توانند با یکدیگر تماس ویدیویی داشته باشند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، لیندا یاکارینو مدیر عامل کنونی ایکس اعلام کرد به زودی قابلیت تماس ویدیویی از […]
تبلیغات
لیست ارزهای دیجیتال
مدیر عامل جدید ایکس ضمن تایید ارائه قابلیت جدید برقراری تماس ویدیویی در این پلتفرم، اعلام کرد به زودی کاربران در هر جایی از جهان می توانند با یکدیگر تماس ویدیویی داشته باشند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، لیندا یاکارینو مدیر عامل کنونی ایکس اعلام کرد به زودی قابلیت تماس ویدیویی از راه می رسد و کاربران بدون ارائه شماره موبایل می توانند با یکدیگر تماس بگیرند. یاکارینو و ماسک قصد دارند این پلتفرم را به نوعی سوپر اپلیکیشن تبدیل کنند. این اپلیکیشن می تواند به طور یکجا سرویس های متنوعی را به کاربران ارائه کند.
یاکارینو در مصاحبه خود گفته است در این قابلیت نیازی به ارائه شماره موبایل نیست و از طریق این شبکه اجتماعی تماس ویدیویی با سایر کاربران انجام میشود. یاکارینو تایید کرد قابلیت های دیگر مانند خرید اشتراک حساب کاربری برای تولید کنندگان محتوا و سیستم مالی برای پرداخت دیگر ویژگی های جدید در آینده خواهند بود که به این پلتفرم اضافه میشوند. یکی از توسعه دهندگان در ایکس در روز گذشته از انجام اولین تماس در این پلتفرم خبر داد. هنوز مشخص نیست منظور از این تماس، از نوع ویدیویی بوده یا خیر.
مدیر عامل جدید ایکس ضمن حمایت از رویکرد ماسک در این پلتفرم اعلام کرد این شبکه اجتماعی در نهایت قرار است به یک اپلیکیشن همه چیز تبدیل شود.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster