دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
بوگاتی شیرون سوپر اسپرت Golden Era طراحی فوق‌العاده زیبا و جذابی دارد و خودروساز فرانسوی برای این پروژه خاص دو سال زمان صرف کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
خریداران محصولات بوگاتی، می‌توانند از طریق برنامه موسوم به Sur Mesure کوچک‎‌ترین جزئیات مربوط به سفارش خود را شخصی‌سازی کنند. این برنامه آنقدر آزادی عمل به مشتریان می‌دهد که بوگاتی میزان شخصی‌سازی را بی‌نهایت توصیف می‌کند. به‌تازگی یکی از مشتریان متعصب و وفادار کمپانی، با کمک همین برنامه مدلی را خلق کرده که در نوع خود واقعاً بی‌نظیر است. این مدل منحصربفرد براساس بوگاتی شیرون سوپر اسپرت توسعه پیدا کرده و Golden Era نام دارد. در رابطه با اهمیت این پروژه همین بس که بوگاتی آن را جزو چالش‌برانگیزترین و مهم‌ترین پروژه‌های تاریخ خود توصیف می‌کند.
بوگاتی شیرون سوپر اسپرت Golden Era طراحی فوق‌العاده زیبا و جذابی دارد. خودروساز فرانسوی برای این پروژه خاص دو سال زمان صرف کرده است. این شرکت می‌گوید نقش و نگارهای موجود در دو طرف بدنه این نسخه 400 ساعت زمان برده و طراحان تمامی آنها را با دست و با کمک قلم‌های مخصوص کشیده‌اند.
«آخیم آنشیت»، مدیر طراحی سابق بوگاتی در رابطه با این پروژه اظهار کرده:
«از همان ابتدا برای ما خیلی روشن بود که فقط در صورت استفاده از قلم می‌توانیم طرح‌ها را به‌طور اصیل و باکیفیت روی بدنه پیاده کنیم و استفاده از هر ابزار دیگری باعث افت کیفیت می‌شود. به همین خاطر باید روشی را پیدا می‌کردیم که به ما اجازه دهد تمامی طرح‌ها را با دست و مستقیماً روی بدنه بکشیم.»
بدنه بوگاتی شیرون سوپر اسپرت Golden Era ترکیبی از مشکی و طلایی است. در قسمت دماغه رنگ اتاق کاملاً مشکی است و هرچه که به عقب‌تر می‌رویم، رنگ بدنه به طلایی تغییر پیدا می‌کند.
همان‌طور که در تصاویر می‌توانید مشاهده نمایید، بدنه بوگاتی شیرون سوپر اسپرت Golden Era در سمت شاگرد 26 طرح جذاب دارد. این طرح‌ها شامل مدل‌های نمادینی مثل تایپ 41 رویال و تایپ 57 اس سی آتلانتیک می‌شود. در سمت راننده 19 طرح وجود دارد. این طرح‌ها به تاریخچه بوگاتی از سال 1987 به این طرف اشاره می‌کنند و شامل مدل‌های مدرنی مثل EB110، ویرون، شیرون و همچنین موتور معروف W16 می‌شوند.
مثل نمای بیرونی، در داخل کابین نیز نقش و نگارهای زیبایی به‌چشم می‌خورند. پنل درب سمت راننده دارای طرح‌هایی از سه مدل نمادین بوگاتی، یعنی EB110، ویرون و شیرون است. پنل درب سمت شاگرد هم طرح‌هایی از تایپ 35، تایپ 57 اس سی آتلانتیک و تایپ 41 رویال را روی خود دارد. گفتنی است این طرح‌ها نیز به‌صورت دستی اجرا شده‌اند. از دیگر تفاوت‌های این نسخه اختصاصی با سایر نسخه‌ها باید به درج عبارت Golden Era و One-of-One روی پشت سری صندلی‌ها و کنسول میانی اشاره کنیم.
در رابطه با هویت مالک بوگاتی شیرون سوپر اسپرت Golden Era و قیمت این پروژه اطلاعات دقیقی در دست نیست. با وجود این می‌توان حدس زد که مالکیت چنین خودروی بی‌نظیری آن هم با نشان بوگاتی چند میلیون دلار آب می‌خورد. قبل از عزیمت به کلکسیون مالک متمول، این پروژه در همایش هفته خودرویی مونته‌ری در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster