خبرگزاری CBC گزارش داده است که یک زن در بریتیش کلمبیا کانادا، بیش از ۵۰ بسته آمازون را بدون آنکه سفارش دهد دریافت کرده است. دریافت این بسته‌ها باعث شده تا سرویس حمل و نقل UPS صورتحساب بیش از ۳۰۰ دلار برای او ارسال کند.
این زن که Anca Nitu نام دارد به CBC گفته است این اتفاق احتمالا به حساب آمازون او که مدت‌ها غیرفعال بوده است مربوط می‌شود. آمازون با انتشار بیانیه‌ای گفته است که به این موضوع رسیدگی می‌کند و اقدامات اصلاحی در حال انجام هستند. آمازون به کسانی که بسته‌های سفارش‌نشده را دریافت می‌کنند توصیه کرده که موضوع را از طریق فرم گزارش به صورت آنلاین گزارش کنند.
اخیرا نیز شرکت Sonos به‌طور ناخواسته بسته‌هایی به ارزش ۱۵۰۰۰ دلار برای یک نفر ارسال کرده بود. البته این شرکت ابتدا هزینه بسته‌ها را از فرد مذکور دریافت کرد و سپس گفت که فقط در صورت پس فرستادن بسته‌ها، مبلغ را بازپرداخت می کند. طبق قوانین FTC مشتریان مجبور نیستند برای چیزهایی که بدون سفارش دریافت کرده‌اند پولی پرداخت کنند.
در مورد Nitu، این احتمال وجود دارد که اطلاعات اکانت آمازون او او هک شده باشد یا هویت او از طریق دیگری به سرقت رفته باشد. اکثر بسته‌هایی که او دریافت کرده کفش‌ هستند و در حالیکه او برای آن‌ها پولی پرداخت نکرده، شرکت UPS برای ارسال آن پول دریافت کرده است. این شرکت از صحبت کردن با CBC خودداری کرده است.
منبع: Theverge
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster