دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
در ادامه اعلام شرایط فروش سایپا برای متقاضیان مرحله دوم سامانه یکپارچه، بخشنامه پیش فروش پنج محصول اعلام شد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
در ادامه اعلام شرایط فروش سایپا برای متقاضیان مرحله دوم سامانه یکپارچه، بخشنامه پیش فروش پنج محصول اعلام شد. در این بخشنامه خودروهای کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R‌ اتوماتیک، ساینا S‌ اتوماتیک، ساینا S دنده‌ای و کوییک R‌ دنده‌ای قابل پیش خرید توسط متقاضیان هستند.
این شرایط ویژه متقاضیان عادی خرید خودرو از سامانه یکپارچه است که چنین خودروهایی به عنوان اولویت آن‌ها اعلام شده است. موعد تحویل اکثر خودروها در این شرایط نیز به سال آینده موکول شده است.
همچنین بخوانید: کوییک R؛ مشخصات فنی، قیمت، آپشن‌های رفاهی و امکانات
همانند سایر شرایط فروش سایپا که طی ماه‌های پیش شاهد آن بودیم، این بخشنامه نیز از نوع پیش فروش با قیمت غیرقطعی است. تنها مبلغی به عنوان پیش پرداخت از مشتریان مطالبه می‌شود و قیمت نهایی خودرو در زمان ارسال دعوتنامه مشخص می‌شود. به متقاضیان بهره‌مندی از این شرایط پنج روز فرصت داده شده است تا با حضور در نمایندگی‌های سایپا یا ثبت نام در سایت فروش اینترنتی این شرکت، نسبت به واریز وجه اقدام کنند.
کمترین میزان پیش پرداخت در این شرایط فروش مربوط به ساینا S دنده‌ای است. برای پیش ثبت نام این خودرو به 124 میلیون تومان وجه نیاز است تا متقاضی اتومبیل خود را در بهار 1402 تحویل بگیرد. مبلغ پیش پرداخت ساینا S اتوماتیک نیز حدود 165 میلیون تومان است و موعد تحویل خودروها نیز بهار 1403 خواهد بود.
کوییک R اتوماتیک، بیشترین مبلغ پیش پرداخت را بین خودروهای این لیست دارد که حدود 170 میلیون تومان است. پس از آن نیز کوییک پلاس اتوماتیک قرار دارد. موعد تحویل هر دوی این خودروها نیز بهار 1403 خواهد بود. متقاضیان کوییک R دنده‌ای می‌توانند اتومبیل خود را در اسفند 1402 تحویل بگیرند، به شرط آن‌که سایپا خودرو را در موعد مقرر به آن‌ها تحویل دهد. در غیر این صورت موعد تحویل این خودرو نیز به سال 1403 موکول خواهد شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster