مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، و ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس قصد دارند باهم مبارزه کنند. خیلی‌ها این سوال برایشان به وجود آمده که آیا این دو چهره مطرح فناوری واقعاً در مسابقه رینگ می‌خواهند به مصاف هم بروند؟ پاسخ این سوال هنوز مبهم است.
داستان از آنجا شروع شد که زاکربرگ به تردز رفت تا پست ماسک درباره آماده سازی برای مبارزه احتمالی را مسخره کند. زاکربرگ با اطمینان‌خاطر گفت که همیشه آماده مبارزه با ماسک است. او حتی تاریخ ۴ شهریور (۲۶ آگوست) را پیشنهاد کرده است، اما ماسک هنوز پاسخ مثبتی به آن نداده است.
ماسک گفته است که این مسابقه اگر اتفاق بیفتند به صورت زنده از پلتفرم X پخش خواهد شد و همه درآمدهای آن به صورت خیریه به کهنه‌سربازان داده خواهد شد. زاکربرگ نیز در جواب ماسک گفته که کاربران باید از یک پلتفرم قابل اعتمادتر برای تماشای این مسابقه استفاده کنند. در هر حال، زاکربرگ آمادگی خود را برای مبارزه با ماسک اعلام کرده است.
لازم به ذکر است که زاکربرگ و ماسک در مورد موضوعات مختلفی مثل هوش مصنوعی و شبکه‌های اجتماعی باهم اختلاف نظر دارند. حالا باید ببینیم آیا مبارزه این دو نفر به واقعیت می‌پیوندد یا خیر.
منبع: gizmochina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster