سرویس تحویل روزانه در بریتانیا که توسط شرکت پست سلطنتی این کشور انجام میشود فعالیت خود با پهپاد را آغاز کرده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، محوله های پستی با کمک پهپاد و با کنترل از راه دور در گروهی از جزایر بریتانیا انجام میشود. پهپاد مورد استفاده توسط شرکت پست […]
تبلیغات
لیست ارزهای دیجیتال
سرویس تحویل روزانه در بریتانیا که توسط شرکت پست سلطنتی این کشور انجام میشود فعالیت خود با پهپاد را آغاز کرده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، محوله های پستی با کمک پهپاد و با کنترل از راه دور در گروهی از جزایر بریتانیا انجام میشود. پهپاد مورد استفاده توسط شرکت پست امکان حمل حداکثر ۶ کیلوگرم وزن را داشته و می تواند بسته های پستی را به این شرکت تحویل دهد. سپس محوله به صاحبان خود تحویل داده خواهند شد.
آزمایش ارسال مرسوله توسط پهپاد و شرکت پست سلطنتی از سالها پیش طی همکاری با شرکت Skysport در مرحله آزمایش قرار داشت. اکنون سیستم تحویل راه اندازی شده و در حال حاضر روستای اورکنی از این سیستم بهره می برد. قرار است در آینده این سرویس به بخش های دیگر نیز گسترده شود.
البته این عملیات ممکن است تحت آب و هوای نامناسب با مشکلاتی مواجه شود. زیرا آب و هوای نامساعد تحویل بسته ها به این روش را مشکل ساز می کند. از این رو این روش ممکن ست کندتر از قبل انجام گیرد.
در سال گذشته استفاده از این روش برای ارسال محموله های پستی بارها مورد آزمایش قرار. گرفت. حتی آمازون نیز تلاش کرد تا از طریق سرمایه گذاری های بسیار روی این حوزه آن را توسعه دهد. البته در برخی از کشورها به دلیل وجود قوانین نظارتی سرسختانه امکان اجرای چنین روش های وجود ندارد.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster