اینستاگرام سرانجام به یکی از درخواست‌های همیشگی کاربران درباره‌ی قابلیت دایرکت گوش داد و اکنون افراد می‌توانند درخواست‌های ارسال پیام خصوصی را در این شبکه‌ی اجتماعی محدود کنند.
اینستاگرام آزمایش قابلیت محدودسازی درخواست در دایرکت را از چند ماه قبل‌ آغاز کرده بود و هم‌اکنون این ویژگی برای همه‌ی کاربران دردسترس قرار گرفته است. اکنون هنگام ارسال پیام خصوصی به افرادی که آن‌ها را دنبال نمی‌کنید، ابتدا درخواستی برای آنان نمایش داده خواهد شد و فقط درصورت پذیرفتن درخواست، امکان ادامه‌ی مکالمه وجود خواهد داشت.
محدودیت دیگر اینستاگرام این است که دعوت‌نامه‌های پیام خصوصی (دایرکت) نمی‌توانند حاوی تصویر یا ویدئو یا یادداشت‌های صوتی باشند؛ بنابراین، ارسال درخواست در بخش دایرکت افرادی که در فهرست دنبال‌شوندگان شما نیستند، فقط به‌صورت متنی مجاز است.
سیندی ساوتورث، رئسیس ایمنی زنان در شرکت متا می‌گوید:‌
اینستاگرام قابلیت جدید دیگری نیز اضافه کرده است که امکان نظارت بیشتر بر حساب‌هایی را فراهم می‌آورد که قصد ندارید آن‌ها را مسدود کنید. بدین‌ترتیب، می‌توان بدون مسدودسازی دیگران پست‌های آن‌ها را در صفحه‌ی اینستاگرام محدود کرد.
پس‌ از محدودکردن افراد در اینستاگرام، سایر کاربران نمی‌توانند نظرات آن‌ها را درباره‌ی پست‌های شما مشاهده کنند. مهم‌تر اینکه افراد محدودشده نمی‌دانند پست‌هایشان را دیگران نمی‌توانند مشاهده کنند و پیام‌های شخصی آن‌ها نیز به‌طور خودکار به پوشه‌ی درخواست‌های دایرکت شما ارسال خواهند شد.
خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster