اپل دیروز گزارش مالی سه ماهه اخیر خود را منتشر کرد و در حین گفتگوی مدیران این شرکت با رسانه‌ها فاش شد که تیم کوک مدیرعامل اپل هر روز از هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو استفاده می کند.
اپل در جریان انتشار گزارش مالی خود گفت که اکثر فروش آیفون از طریق برنامه‌های فروش انجام می‌شود. به گفته لوکا ماستری، مدیر مالی اپل، در حال حاضر بیشتر آیفون‌‌ها از طریق نوعی برنامه معامله فروخته می‌شوند و میزان آن به بیش از ۵۰ درصد رسیده است. این درصد علاوه بر در بازارهای توسعه یافته، در کشورهای در حال توسعه نیز تقریبا مشابه است.
ماستری در ادامه گفت: ‌«ما قصد داریم کارهای بیشتری انجام دهیم و هدف ما کاهش آستانه قیمت برای محصولات‌مان است. این یکی از دلایلی است که ترکیب محصولات ما را در طول سال‌های اخیر قوی‌ترر کرده است.»
تیم کوک مدیر عامل اپل نیز در مورد افزایش چرخه ارتقای آیفون از ۱-۲ سال به ۳-۴ گفت: «از نظر چرخه ارتقا، بسیار سخت است که بتوان تخمین درستی از آن داشت.» شرکت Wedbush اخیرا گزارش داده بود که حدود ۲۵ درصد کاربران فعال آیفون بیش از چهار سال است که آیفون خود را ارتقا نداده‌اند و همین موضوع باعث شده تا تقاضای کمتری برای آیفون‌های ۲۰۲۳ وجود داشته باشد.
هرچند تیم کوک هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو را در جریان معرفی آن در ماه جولای نپوشید، اما حالا فاش شده است که او هر روز از آن استفاده می‌کند. اپل در حال حاضر این هدست را برای جامعه توسعه دهندگان ارائه کرده است تا آن‌ها روی اپلیکیشن‌های خود برای آن کار کنند.
انتظار می‌رود این هدست در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ عرضه شود.
منبع: Phonearena
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster