دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ظاهراً اپل می‌خواهد سوئیچ سایلنت را با دکمه‌ای چندمنظوره به نام اکشن (Action) جایگزین کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
یکی از منابع آگاه بازار تصاویری منتسب به قاب آیفون ۱۵ اولترا یا پرو مکس به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد ظاهراً اپل می‌خواهد سوئیچ سایلنت را با دکمه‌ای چندمنظوره به نام اکشن (Action) جایگزین کند.
تاکنون خبرهای مختلفی در مورد سری آیفون ۱۵ منتشر شده است. حالا تصاویری از نسخه اولترا نسل جدید آیفون منتشر شده که آن را با دکمه اکشن نشان می‌دهد. تصاویر تأیید می‌کنند که اپل قصد دارد سوئیچ قطع‌کردن صدا را با دکمه‌ اکشن در کناره دستگاه جایگزین کند.
مدتی است که شایعه‌های مختلفی در مورد آیفون ۱۵ منتشر می‌شود. اخیراً گفته شده بود که سوئیچ سایلنت با دکمه‌ای به نام اکشن جایگزین می‌شود و حالا تصاویر مربوط به نسخه اولترا آیفون ۱۵ این موضوع را تأیید می‌کنند.
عکس‌های فاش‌کننده از طریق حساب کاربری به نام «Majin Bu» در توییتر قاب آیفون ۱۵ اولترا را با دکمه اکشن نشان می‌دهد. قاب دستگاه در ترکیب رنگ سبز، مشکی و آبی تیره نمایش داده شده و نام تجاری اپل نیز در پنل پشتی دستگاه دیده می‌شود.
منبعی که تصاویر را به اشتراک گذاشته است، تأیید می‌کند که تصاویر مربوط به ماکت است و محصول رسمی نیست. این بدان معناست که کیس‌ها لزوماً از طریق تأمین‌کننده اپل به اشتراک گذاشته نشده و حتی ممکن است تصاویر مربوط به قاب واقعی دستگاه نیز نباشد.
با توجه به اینکه این منبع آگاه بازار تاکنون اطلاعات فاش‌شده موثقی منتشر کرده است، به نظر می‌رسد با چنین سابقه‌ای، مطالبی که در مورد کلید اکشن مطرح کرده است نیز صحت داشته باشند؛ اما هنوز نمی‌توان مهر تأیید بر این موضوع زد.
در تصاویر منتشرشده، دستگاه مذکور با سه دکمه در سمت راست دیده می‌شود که دو دکمه پایین‌تر کمی بزرگ‌تر از دکمه سوم بالایی هستند. خبرهای غیررسمی می‌گوید سومین دکمه Action و چندمنظوره است.
سایر تصاویر نشان می‌دهند که اپل در طراحی این قاب نیز از زبان طراحی معمولی استفاده کرده است. البته باید در نظر داشت تا زمانی که محصول نهایی معرفی نشود، نمی‌توان در مورد این دستگاه اظهارنظر کرد و هیچ تضمینی نیز وجود ندارد که تصاویر صحت داشته باشند.
انتظار می‌رود آیفون جدید شهریورماه معرفی شود و باید دید چقدر این اطلاعات فاش‌شده صحت دارند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster