دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
قیمت تارا اتوماتیک در شرایط فروش ایران‌خودرو حدود 490 میلیون تومان اعلام شده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
ایران‌خودرو در ادامه بخشنامه‌های فروش خود، شرایط فروش تارا ویژه منتخبین سامانه یکپارچه را اعلام کرد. این شرایط از نوع فروش فوری با موعد تحویل قطعی است. منتخبین بخش دوم اولویت‌های پاییز 1402، مشمول این شرایط فروش خواهند بود. موعد تحویل خودروها در این شرایط، 90 روز کاری عنوان شده است.
متقاضیانی که این شرایط شامل حال آن‌ها می‌شود، در نوبت اول سامانه عرضه یکپارچه خودرو شرکت کرده بودند. خودروی انتخابی آن‌ها تارا اتوماتیک بوده است. ایران‌خودرو نیز برای این گروه از مشتریان، موعد تحویل پاییز 1402 را اعلام کرده. اکنون این دسته از متقاضیان خرید خودرو، پیامکی را برای شرکت در این شرایط فروش دریافت کرده‌اند. علاوه‌براین، اسامی منتخبین در سایت ایران‌خودرو اعلام شده است.
قیمت تارا اتوماتیک در شرایط فروش ایران‌خودرو، حدود 490 میلیون تومان اعلام شده. این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی آبنوس، خاکستری متالیک، نقره‌ای تیتانیوم، آبی کبود و خاکستری قابل انتخاب خواهد بود.
تارا اتوماتیک به‌همراه دنا پلاس اتوماتیک، درحال‌حاضر از محصولات پرچمدار ایران‌خودرو به شمار می‌آیند. این دو خودرو رقیب یکدیگر نیز محسوب می‌شوند. تارا اتوماتیک به‌لطف بهره‌مندی از نسخه ایرانیزه موتور EC5 که به نام TU5‌ پلاس شهرت دارد، مالک را از دردسرهای نگهداری یک خودروی توربوشارژر در امان نگه می‌دارد. همچنین پلتفرم مورد استفاده در جریان توسعه تارا نیز مدرن‌تر از پلتفرم 405 است که برای توسعه دنا پلاس استفاده می‌شود. بااین‌حال، از نظر شتاب و کشش، دنا پلاس عملکرد بهتری را به اجرا می‌گذارد. همین مسئله باعث شده است تا رقابت میان دنا پلاس اتوماتیک و تارا اتوماتیک در بازار پررونق باشد. دیگر رقیب این خودروها، یعنی شاهین اتوماتیک نیز هنوز به بازار عرضه نشده است.
درحال‌حاضر قیمت تارا اتوماتیک در بازار آزاد معادل 783 میلیون تومان است. بنابراین خریداران این اتومبیل از ایران‌خودرو،‌ سودی کمتر از 300 میلیون تومان را کسب خواهند کرد. این میزان سود معادل بودجه موردنیاز برای خرید یک کوییک یا ساینا با کارکرد اندک است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster