دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اولویت وزارت صمت در ادامه نوبت دوم عرضه خودرو، افرادی است که خودرویی به آن‌ها تعلق نگرفته است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
درحالی‌که پیش از این اعلام شده بود سامانه یکپارچه عرضه خودرو از شهریورماه باز می‌شود، این سامانه در مرداد 1402 یعنی یک ماه زودتر برای متقاضیان باز شد. البته این سامانه با تمامی قوا در اختیار متقاضیان نیست، بلکه تنها محصولات کرمان موتور عرضه شده‌اند. افرادی که در مرحله دوم این سامانه شرکت کرده بودند اما خودرویی به آن‌ها تعلق نگرفت، می‌توانند یکی از محصولات کرمان موتور را برای خرید انتخاب کنند.
همچنین بخوانید: شرایط فروش اقساطی کرمان موتور ویژه مردادماه 1402 اعلام شد + جدول
هفته گذشته شرایط فروش اقساطی کرمان موتور از سوی این شرکت اعلام شد. بااین‌حال طی هفته جدید، وزارت صمت اعلام کرد که هرگونه فروش خودرو بایستی در قالب سامانه یکپارچه انجام شود. از این رو شرایط فروش اقساطی کرمان موتور برای تمامی متقاضیان لغو شد. بنابراین تنها افرادی که از طریق سامانه یکپارچه اقدام به ثبت‌نام خودرو کرده‌اند، می‌توانند از شرایط فروش اقساطی محصولات کرمان موتور بهره ببرند. در شرایط فروش اقساطی کرمان موتور پنج محصول با موعد تحویل فوری و اقساط 18 الی 30 ماهه به مشتریان ارائه شده است.
افرادی که در مرحله دوم عرضه خودرو شرکت کرده بودند اما خودرویی به آن‌ها تعلق نگرفت،‌ می‌توانند از این شرایط بهره ببرند. اولویت وزارت صمت در ادامه نوبت دوم عرضه خودرو، افرادی است که خودرویی به آن‌ها تعلق نگرفته است. اکنون آن‌ها یک‌ ماه زودتر از موعد مقرر می‌توانند خودروهای خود را انتخاب کنند. چنین رویه‌ای موجب اعتراض سایر متقاضیان خرید خودرو خواهد شد.
از بین 97 درصد افرادی که متقاضی دریافت خودرو از سامانه یکپارچه بودند، موعد تحویل بسیاری از آن‌ها به سال 1403 موکول شد. درحال‌حاضر آن‌ها قادر به تعویض و ویرایش نوبت خود نیستند. بااین‌حال افرادی که خودرو دریافت نکرده بودند، اکنون می‌توانند محصولات کرمان موتور را به روش اقساطی و هم‌اکنون خریداری کنند. در پیش گرفتن چنین رویه‌ای از سوی وزارت صمت، قطعاً موجب برهم خوردن بیشتر شرایط بازار خودرو و عرضه این کالا خواهد شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster