گاهی اوقات فیلمی را می‌بینیم که صحنه‌ای در آن توجه‌ ما را به خود جلب می‌کند و دوست داریم آن را در چت‌های خود به‌کار ببریم. حتی این اتفاق ممکن است با ویدئوهایی که خودمان با گوشی ضبط کرده‌ایم، نیز رخ دهد. گیف بهترین گزینه برای اشتراک‌گذاری چنین کلیپ‌هایی است، خصوصاً در پیام‌رسان تلگرام!
توسعه‌دهندگان تلگرام قابلیتی را به آن افزوده‌اند که می‌توان بخش‌هایی از ویدئو را به گیف تبدیل کرد، بدون آنکه به استفاده از اپلیکیشنی دیگر نیازی باشد. مراحل انجام این کار نیز بسیار آسان است و هرکسی می‌تواند آن را انجام دهد.
ساخت گیف آنلاین با کامپیوتر شخصی و موبایل نیز امکان‌پذیر است؛ اما در این مطلب قصد داریم نحوه‌ی تبدیل ویدئو به گیف را به شما آموزش دهیم. پس تا انتهای مقاله همراه زومیت باشید.
روش تبدیل ویدئو به گیف در تلگرام بسیار آسان است و به‌راحتی می‌توانید آن را انجام دهید. تفاوتی ندارد بخواهید مراحل تبدیل ویدئو به گیف را در آیفون انجام دهید یا اندروید؛ زیرا شیوه‌ی انجام این کار در هر دو تفاوت چندانی ندارد.
به‌منظور تبدیل ویدئو به گیف در تلگرام، مراحلی که درادامه گفته می‌شود، گام‌به‌گام انجام دهید.
به همین راحتی می‌توانید از‌طریق تلگرام ویدئوهای مدنظر خود را به گیف تبدیل کنید تا حجمشان کمتر و ارسالشان نیز آسان‌تر شود. این یکی از قابلیت‌های جالبی است که تلگرام به‌عنوان اپلیکیشن پیام‌رسان ارائه می‌کند.
گیف‌های زیادی در کتابخانه‌ی تلگرام وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها در چت‌های خود استفاده کنید. در‌ادامه، روش دسترسی به آن‌ها را آموزش می‌دهیم.
در این مقاله، راه تبدیل ویدئو به گیف در تلگرام را به شما آموزش دادیم. اگر قصد دارید اطلاعاتتان را درباره‌ی این پیام‌رسان بیشتر کنید، مقاله‌‌ی «آموزش تلگرام؛ از سیر تا پیاز محبوب‌ترین پیام‌رسان ایرانی‌ها» را مطالعه کنید.
خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster