به گزارش وال استریت ژورنال، اپل گفته است که از باگ موجود در دستگاه‌های آیفون، آیپد و آیپاد تاچ که ممکن است بر محدودیت‌های اسکرین تایم برای کودکان تاثیر بگذارد آگاه است و سعی خواهد کرد تا آن رفع کند. این باگ ظاهرا قابلیتی به نام Downtime را تحت تاثیر قرار می دهد که به والدین اجازه می‌دهد تا ساعاتی را برای استفاده نکردن کودکان از دستگاه‌شان تنظیم کنند.
برخی والدین هنگام استفاده از قابلیت اسکرین تایم متوجه شده‌اند که زمان‌های برنامه‌ریزی‌ شده به تنظیمات قبلی برگشته‌اند یا اینکه کلا حذف شده‌اند. حدود ۲۳۰۰ نفر در صفحه اپل این مشکل را گزارش داده‌اند.
البته اپل از این مشکل اطلاع داشت و سعی کرد که با انتشار iOS 16.5 آن را برطرف کند. اما این مشکل همچنان به قوت خود باقی است و حتی در نسخه بتا iOS 17 نیز این باگ پیدا شده است.
قابلیت اسکرین تایم برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ در کنفرانس توسعه دهندگان اپل معرفی شد. این قابلیت به والدین اجازه می‌دهد تا گزارش فعالیت کودکان خود را از راه دور چک کنند و زمان استفاده آنها را مدیریت کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند برای هر اپلیکیشن یک زمان مشخص تنظیم کنند. اپل هنوز صحبتی درباره زمان رفع باگ مذکور نکرده است.
منبع: Engadget
Sorry. No data so far.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster