ناسا قصد دارد از پلتفرم استریم خود در تابستان امسال رونمایی کند. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، آژانس فضایی ایالات متحده در هال حاضر برای پخش رویدادهای خود از وبسایت استفاده می کند. اما امسال قصد دارد پلتفرم استریم خود به نام NASA+ را رونمایی کند. در این پلتفرم علاوه بر ویدیوهای […]
ناسا قصد دارد از پلتفرم استریم خود در تابستان امسال رونمایی کند.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، آژانس فضایی ایالات متحده در هال حاضر برای پخش رویدادهای خود از وبسایت استفاده می کند. اما امسال قصد دارد پلتفرم استریم خود به نام NASA+ را رونمایی کند. در این پلتفرم علاوه بر ویدیوهای زنده، برخی محتواهای ویدیویی نیز نمایش داده خواهد شد.
ناسا در بیانیه ای ضمن اعلام این خبر گفته است این سرویس جدید از طریق نسخه های اندروید و iOS این آژانس نیز در اختیار قرار خواهد گرفت. یکی از نکات مهم این سرویس ارائع محتواها به صورت رایگان و عدم نمایش تبلیغات است.
این آژانس علاوه بر معرفی پلتفرم استریم موقعیت دیجیتال خود را نیز کاملا بازسازی خواهد کرد. تجربه وب جدید این آژانس جمع آوری داده های مربوط به ماموریت ها و پروژه های تحقیقاتی است که شامل پروژه و بروزرسانی برنامه آرتمیس نیز خواهد شد.
آژانس فضایی ایالات متحده برای نمایش برنامه های خود از وبسایت های متعددی استفاده می کند. راه اندازی استریم نیز شامل محتوای همه این وبسایت ها خواهد شد. از طرفی قابلیت های جستجو در تجربه جدید ناسا دسترسی به اطلاعات وبسایت ها را نیز آسان تر خواهد کرد.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster