توییتر سابق یا همان ایکس با هدف احیای تبلیغات برنامه های ویژه ای دارد.طبق گزارش اخیر وال استریت ژورنال این پلتفرم از برندها خواسته تا برای تبلیغات خود در این پلتفرم ماهانه هزار دلار هزینه کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حالی که تجارت تبلیغات در توییتر سابق با مشکلات فراوانی […]
توییتر سابق یا همان ایکس با هدف احیای تبلیغات برنامه های ویژه ای دارد.طبق گزارش اخیر وال استریت ژورنال این پلتفرم از برندها خواسته تا برای تبلیغات خود در این پلتفرم ماهانه هزار دلار هزینه کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حالی که تجارت تبلیغات در توییتر سابق با مشکلات فراوانی مواجه شده است ، این شرکت به نوعی دیگر شرکت ها را در بین مورد تهدید کرد ه است. به گفته پلتفرم ایکس کلیه شرکت ها و کسب و کارها برای تیک طلایی باید ماهانه ۱۰۰۰ دلار پرداخت کنند. در غیر اینصورت این تیک حذف خواهد شد.
ماسک به عنوان مالک ایکس به طور کامل آن را دگرگون کرده است. وی با توجیه این هزینه تبلیغاتی گفته است این هزینه از فعالیت های مخربی که در روزهای اخیر شاهد آن هستیم جلوگیری خواهد کرد.
این پلتفرم برای همه شرکت هایی که تا آخر ماه جاری سفارش تبلیغات دهند ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است. ماسک قصد دارد از این روش برای جذب تبلیغ دهنده بیشتر استفاده کند. اگر چه شرکت های بزرگ مشکلی در پرداخت این مبلغ نخواهند است. اما این رویه می تواند برای کسب و کارهای کوچک مشکل ساز باشد. همچنین این قانون جدید در پلتفرم ایکس می تواند از رشد و دیده شدن آنها جلوگیری کند.
پیشنهاد ویژه
سرور HP
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster